Czech and Slovak corner

Koukám že se nám komunita pěkně rozrůstá :)
Vítám tímto všechny nové členy a těm co ještě nemají betaklíč přeji hodně štěstí...a nebo velkou trpělivost :))
Zdar, všichni... se jen tak připomínám že jsem taky z Čech ;) Tak kdyby kdokoli cokoli potřeboval, ve hře nebo jen třeba poradit, klidně pište. Klíče nemám, ale už zbývá asi jen měsíc!
✠ ✠
Zdravím všechny čechy a slováky :) Až si koupím novej PC tak snad konečně rozjedu PoE :D S 1GB RAM a integrovanou grafikou na NB nerozjedu pomale ani D2 :D Ale co tak koukám tak se mi PoE moooooc líbí :3
Zdravím CZ/SVK komunitu. Tak jsem se rozhodl trochu málo přispět GGG - sice se blíží open beta, ale dosavadní směr vývoje této hry mě velmi zaujal. Doufám, že všechno půjde jak má a brzy se dočkáme finální verze. Tak kdyžtak naviděnou v hře :-)
Čau, před chvílí jsem dostal klíč pro který nemám vyžití. Jestli se tu najde nějaký zájemce, ať odpoví sem do fóra a já mu to pošlu.
✠ ✠
Kdyby si byl tak laskav tak by se mi ten klic hodil :-)
Máš to v poště.

A mám ještě jeden, tak jestli někdo chce, řekněte si. Klíč je pryč, dostal ho vojta123.
✠ ✠
Last edited by wiggin on Nov 15, 2012, 5:03:10 PM
Díky moc konečně si můžu zahrát :-)
Tak .. skvěle mám přístup do BETY .. ještě sehnat PC na kterým to rozjedu :D
Ahoj,

Kbyby měl někdo volnej klíč, byl bych za něj vděčnej ;). Mohl bych Vám za něj dát Dota 2 invite.

Díky

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info