Czech and Slovak corner

Ahoj,
chtel bych se zeptat jestli si nekdo nechce zahrat se mnou tuto hru mam lvl asi 25 pokud ano tak napiste naexpim velice rad!
S pozdravem GamingKitaCZ.
dotaz mam notas starsi ati radeon x2300, 1 giga Ram.. hru rozbehnu na nejmensi naroky ale stejne se mi trochu seka coz mi ani nevadi ale co 2 minuty mi hra vytuhne a spadne do menu..je to slabym PC nebo je pretizenej server dela mi to cely den ( hraju to dnes poprve)..
"
Ouhara wrote:
dotaz mam notas starsi ati radeon x2300, 1 giga Ram.. hru rozbehnu na nejmensi naroky ale stejne se mi trochu seka coz mi ani nevadi ale co 2 minuty mi hra vytuhne a spadne do menu..je to slabym PC nebo je pretizenej server dela mi to cely den ( hraju to dnes poprve)..


100% slabé PC 1GB ram s WinXP na hranici, grafika taky na hranici. Tato hra je docela náročná i pro solidní PC z roku 2008. Zmačkni F1 a uvidíš veškeré aktivity důležité pro průběh hry.
Pod 20 FPS se hra seká kvuli nedostatečnému HW.
Internet je potřeba mět ideálně pod 100ms.



Why I choose to play PoE?
Because this game worth it!
Thanks to Thyrandor.
BetaKey giveaway to silverthorn, Deadklok and whiskeycobra.
Diablo II memorial.
Last edited by Zmrdobijec on Oct 15, 2012, 8:30:27 AM
prosím jestli máte někdo beta key navíc pošlete mi ho :) loguju každý den a už mě to sere jak furt beta key nikde :D
Zdravím čechy a slováky
"
penstenc wrote:
prosím jestli máte někdo beta key navíc pošlete mi ho :) loguju každý den a už mě to sere jak furt beta key nikde :D


Musíme vydržet... už to nemůže trvat dlouho... patch 9.13. se blíží a open beta s ním. Jinak extra klíč by to vyřešil taky :) 2 týdny to ještě potrvá určitě.
Why I choose to play PoE?
Because this game worth it!
Thanks to Thyrandor.
BetaKey giveaway to silverthorn, Deadklok and whiskeycobra.
Diablo II memorial.
zdravím český koutek, koukám že nás tu docela je :)
Jojo taky jsem se divil ..
"
Zmrdobijec wrote:
"
penstenc wrote:
prosím jestli máte někdo beta key navíc pošlete mi ho :) loguju každý den a už mě to sere jak furt beta key nikde :D


Musíme vydržet... už to nemůže trvat dlouho... patch 9.13. se blíží a open beta s ním. Jinak extra klíč by to vyřešil taky :) 2 týdny to ještě potrvá určitě.


už aby to bylo :D já se snad nedočkám
zdarec všíchni

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info