Czech and Slovak corner

Stale nabirame a take bychom potrebovali kazdeho kdo by mohl darovat par pointu na member sloty :)
IGN:Lord_Lucias
"
aldorus wrote:
Odbocka od tematu - zajimalo by mne, jestli jsem jediny, kdo ma po vydani Masters problem s latenci na EU gateway?

Hlavne k veceru mi to dela silene veci na hrane hratelnosti, nekdo zaznamenal podobny problem? Kdyz paralelne vyzkousim trace test a/nebo jinou onlinovku, vse je v normalu. Zadal jsem poskytovatele o prozkoumani problemu, ale tentokrat se vratili s tim, ze route je vporadku a ze problemy jsou az na hopech na strane sluzby.


Mne to laguje jak svina po veceroch tiez, ale zacalo to az patchom 1.2.0a ktory vydali v piatok rano. Ping mam 30 ms v pohode a zrazu to zacne skakat do 200 - 500. Vcera som mal rekord 928 ms ping. Vtedy vypinam hru lebo je to nehratelne. Hned po vydani Forsaken Masters bolo vsetko v pohode, za 8 hodin hrania som pocitil jeden desynch. Od 1.2.0a to ide dole vodou a desynchronizaciu pocitujem kazdu chvilu. Nie je mapa kde nedavam aspon 10x /oos. A ten ping je kruty. Robi to ale kazdemu, v partiach sa stazuju ludia tiez ked s nimi hram. Chyba je na strane GGG.
Mne to nelaguje vobec, sem tam desync slabsi ale da sa zatial. Inak som v novej lige v HC. Ak tam existuje guilda, rad sa pridam. Hram tak 2-4 hodiny denne. Momentalne v act2 druha obtiaznost. Plne party ma velmi neberu kedze je to jeden velky bordel. Partu o par ludoch by som vsak bral.
"
Ishar1 wrote:
Mne to nelaguje vobec, sem tam desync slabsi ale da sa zatial. Inak som v novej lige v HC. Ak tam existuje guilda, rad sa pridam. Hram tak 2-4 hodiny denne. Momentalne v act2 druha obtiaznost. Plne party ma velmi neberu kedze je to jeden velky bordel. Partu o par ludoch by som vsak bral.


Ja hravam poveceroch na beyonde tak ked ti bude smutno samemu tak napis xD IGN CocoShaman
Zdravím ve spolek :)

Desync má hodně společného s použivanými skilly :) Dokud nebyl na začátku multistrike apod bylo to bez desyncu, když pak člověk leapuje přes celou mapu a dualstrike-multistrike, desyncuje to jako šílené :)

A co mi chybí je správná diakritika v chatu ingame :)

Ale Forsaken Msters se jinak velmi povedli :)

Rampage IGN: Orbit_Achilles
Last edited by degard66 on Aug 28, 2014, 6:42:16 AM
Zdravím:)
hladam niekoho/gildu na HC bloodlines ....

IGN:tiZajebalo

Zdravim, existuje ještě vůbec nějaká CZ/SK aktivní guilda?? pár jsem zkoušel, ale nikdo neodpovídá...i ta v které jsem teď je taková celkem dost mrtvá, rád bych hrál trošku v kolektivu
"
GRRRizly wrote:
Zdravim, existuje ještě vůbec nějaká CZ/SK aktivní guilda?? pár jsem zkoušel, ale nikdo neodpovídá...i ta v které jsem teď je taková celkem dost mrtvá, rád bych hrál trošku v kolektivu

jsou ale některe dokonce berou ingame currency za vstup protože jsou přeplněne a leadeři kupujou za realne penize sloty
Zdravím, nevíte někdo jestli se dají koupit nějaké orby ?

Našel jsem jednu stránku http://www.mulefactory.com/path_of_exile/ ale nevím jestli se tomu dá věřit --- moc se mi to nezdá protože v oficialním shopu jsem nenašel nic by se týkalo orbů.


Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info