Czech and Slovak corner

Zdravím všechny. Pokud někoho nebaví hrát samotného, ať si mě přidá. Hraji celkem dost :) vyjmou pátečních a sobotních večerů.
Momentálně hraji legacy ligu a jsem na lvl. 47 Nick ve hře Whirlwind
Last edited by RedDwarf_Cz on Dec 16, 2012, 8:22:43 AM
Chápu, že je asi trochu únavné, jak tu všude pořád někdo škemrá o klíč. Zdá se ale, že poptávka po PoE je tak velká (a není divu!), že člověku skoro nic jiného nezbývá. Kdyby někdo měl klíč a chtěl mi jej poslat, měl bych velkou radost a byl bych velmi vděčný. Jsem zvědavý a natěšený. :)
characters: Rothko, Dubuffet
Hojte, joyjoy,
PoE hned od prvnich pohledu naprosto supr hra, opravdovy duchovni nastupce Diabla, jen ta sance se dostat ke klici je Velka cinska zed, opravdu si pripadam jak Mongol :), to uhaneni za klici je unavne pro komunitu, znam to z doty, ale pokud by se nasel mily bratr, ktery by me obdaroval, byl bych velmi vdecen, klidne by to nebylo zadarmo...nejaka prace v PS ci AE pro vas? noproblemo ;)

GL vsem, kdo nemaji, ale hlavne me,sry lidi :D
zdarec. mám jeden klíč navíc, pokud ho někdo chcete tak mi napište

EDIT:beta key předán, další nemám
IGN Bimbaro
Last edited by Smesikvit on Jan 2, 2013, 9:36:08 AM
Asi si jdu vsadit sportku! Přišel mi beta key. :D
Čav všetci mal by som malú prozbu:

Prosím vás velmi pekne ak máťe ešte invitací kľúč,
chcel by som si zahrať túto super hru ,ale nemám klúč.
Veľmi vśs prosím kamarát si už zohnal key ale on už nemá key pre priateľa
a rád by som si to s ním aj s vami zahral.



Ďakujem. http://www.pathofexile.com/account/view-profile/CONTO
ahojte,

nenasiel by sa nejaky extra kluc :/
Zdarec pánové....asi nejsem první ani posledni...nebyl by jeden beta klíč navíc?
Předem moc děkuji.
Ahoj lidi, jak jde hraní? Mě zatim špatně :/ v podstatě nulově :D ačkoliv se snažim získat key.. tak to dopadá katastrofálně :/ Takže bych se vás chtěl zeptat jestli by se tady nenašla dobrá duše s Beta klíčem, který by mi mohla darovat :) Byl bych vám moooc vděčný.. S pozdravem Heptonius
Tez bych touto cestou rad pozadal o beta key. Dekuji.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info