Czech and Slovak corner

Caute,
betu som si zakupil zaciatkom augusta po svojom druhom public weekende, i ked uz po prvom som bol riadne namotany. Zatial mam postavy

shadow lvl 62
witch lvl 64
templar lvl 50
ranger lvl 35

Nehravam pravidelne pac chodim aj do prace (nonstop support takze aj v noci ci cez vikendy..), ale teraz ma caka 3 tyzdne volna, tak je tu vysoka sanca ma v hre najst ;) nuz ak budete potrebovat pomoct s nejakym bossom ci cimkolvek, kludne sa ozvite.

Trochu sa obavam, ako to bude s tymi posatavami a vecami, ked nastupi open beta + 3.akt, i ked sa na ten akt mrte tesim, nerad by som prisiel o vsetky veci. Stratit postavy by mi az tak nevadilo, ako stratit vsetky tie vytunene veci, na ktore som obetoval mrte casu a gemov.
Neviete teda nahodou, ako to ma byt? Bo cital som uz rozne famy, aj ze sa nic mazat nebude, aj ze sa bude mazat vsetko (postavy aj veci) proste komplet reset ladderu...

Vopred dik za odpoved a poprosil by som aj zdroj ;)
Rád bych se zeptal .. není tu někdo, kdo zkoušel PoE přenést na jiný PC aniž by jej tam znovu instaloval ? Chtěl bych ho zkusit na jiném PC, tam je bohužel ten problém, že nemám přístup na správce (ani kdybych se na hlavu stavěl tak ho nedostanu) takže .. co by bylo potřeba přenést ? Samotnou hru a potom ještě co ? Upozorňuji, že ani zapisovat do registrů nemohu.
"
DarkLifer wrote:
Rád bych se zeptal .. není tu někdo, kdo zkoušel PoE přenést na jiný PC aniž by jej tam znovu instaloval ? Chtěl bych ho zkusit na jiném PC, tam je bohužel ten problém, že nemám přístup na správce (ani kdybych se na hlavu stavěl tak ho nedostanu) takže .. co by bylo potřeba přenést ? Samotnou hru a potom ještě co ? Upozorňuji, že ani zapisovat do registrů nemohu.


PoE by malo byt portable - osobne som ho stiahol z ich stranky, ale susedovi som ho poslal cez LAN a uz mu len dotahalo nejake novsie updates a islo mu to. Ak mozes zapisovat na ten disk, malo by to byt OK, v registroch som sice nasiel 2 zaznamy pre "path of exile", no ziadny pre "grinding gear games" - myslim ze hra registre vobec nejak nevyuziva - vsetky nastavenia a podstatne veci ohladom uctu su totiz na ich serveroch a taktiez hra nema ziadnu instalaciu, iba clienta na pripojenie na server. Obaval by som sa len toho obmedzeneho pristupu na disk, i ked sa ti to tam podari nahrat, ci ti dovoli stahovat z netu updates a aplikovat ich..

edit: skopirovat stacilo ten folder (priecinok) s hrou, teda napr. ja to mam v "c:\downloads\Path of Exile" a prave som to skusil skopirovat na externy disk a spustit clienta odtial a bezi to bez problemov, netreba ziadnu instalaciu tj. staci copy cely folder ;)
Last edited by Stanisko on Nov 26, 2012, 9:02:22 AM
"
Stanisko wrote:
PoE by malo byt portable - osobne som ho stiahol z ich stranky, ale susedovi som ho poslal cez LAN a uz mu len dotahalo nejake novsie updates a islo mu to. Ak mozes zapisovat na ten disk, malo by to byt OK, v registroch som sice nasiel 2 zaznamy pre "path of exile", no ziadny pre "grinding gear games" - myslim ze hra registre vobec nejak nevyuziva - vsetky nastavenia a podstatne veci ohladom uctu su totiz na ich serveroch a taktiez hra nema ziadnu instalaciu, iba clienta na pripojenie na server. Obaval by som sa len toho obmedzeneho pristupu na disk, i ked sa ti to tam podari nahrat, ci ti dovoli stahovat z netu updates a aplikovat ich..


No .. pokud v nejbližší době nebude nějakej update tak by to bylo nejlepší, protože tam je omezení na přístup k internetu (vyžaduje správce ...) takže kdyžtak to sosnu na tomhle PC, kde to nerozjedu a budu hrát na tom druhým ... Můžu zapisovat na síťovej disk, ale to by snad neměl být problém ... kdyžtak budu muset zjistit heslo na správce případně si zažádat výjimku pro PoE :))
Díky za brzkou odpověď.
no ale bez pristupu na internet si tiez nezahras - hra je na nom zavisla, podobne ako pri Diablo 3. proste vsetky tvoje postavy a nastavenia su na serveri, takze bez pristupu na internet sa nepripojis na server a nezahras si
Sakra to je problém .. takže .. budu se snažit přijít na nějaký řešení a pak dám vědět, jestli se mi to povedlo :)
Hej, nazdar lidi
asi pred tydnem jsem nahodou nasel PoE a hra vypada fakt skvele.
Mam jen takovy "klasicky" dotaz - Ma nekdo navic Beta klic?
Ok, vim, ze je to uz jen mesic a kousek ale...
Btw potvrzeni open Bety + datum!
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/58436
Zdar, kdyby chtel semnou nekdo zahrat, pokecat na ts/mumble a tak, tak si me klidne pridejte!
Caute, ak by ste niekto mali 1 volny invite, velmi rad by som si uz zahral PoE... Popripade sa aj mozme nejako dohodnut, staci napisat PM, diky
Zdravim, sem na to natesenej jak malej Jarda, a klic porad nikde :/ v tom rozdavani kazdych 5 minut se to prece jednou trefit musi ne? :/ jeslti ma nekdo key a nechce hrat, poprosil bych o nej. dík

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info