Polish Community

"
Unavailable



Po co Ci niezlinkowany support gem? Po prostu go levelujesz?

"
Osiem wrote:
Swoją drogą jak to jest z evasion? Ja gram obecnie duelistą i starałem się ekwipunkiem balansować między easion a armour, ale gdzieś czytałem na forum, że uniki są niezbalansowane i przy obecnym systemie - niepotrzebne.


Nieprawda. Po prostu może być groźne w późniejszym etapie gry. Szansa na uniknięcie ciosu to bardzo dużo, a wspomaganie się zwykłym armorem to zmniejszenie obrażeń jak już Cię ten cios dosięgnie. Odrobina evasion przydaje się bardzo, poleganie tylko na evasion - tu tkwi problem.
ingame: FeelLuckyPunk standard
Some items in this post are currently unavailable.
Jakby ktoś miał jakieś wolne zaproszenie do bety to poproszę podesłać na vagrant1165@gmail.com byłbym bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam.
IGN Ambush - Szybciochem
IGN Standard - Szybcioch
Tak Ugm po prostu lvluje , z czasem zaczyna brakowac miejsca :) albo znaleźienie dobranych socket linkow z dobrym itemem nie jest takie łatwe.

Jeżeli chodzi o Evasion to tak, na razie ta statystyka kuleje i nikt w HC mode tego nie używa bo to poprostu = dead a w HC 1xdead to o jeden za dużo :) skupiają się tlyko na jak największym armor i HP.

Unavailable
*one key to rule them all...*
IGN PHOEBE
Last edited by Dragoniasty666 on Sep 7, 2011, 9:28:04 AM
Some items in this post are currently unavailable.
dokładnie jak napisali przedmówcy, evasion będzie dobre, ale gdy dodadzą też jakieś inne rozwiązanie do niego...

normalne jest że jak mobek bije cię po ... 400 hp(boss) a masz powiedzmy 316, wsadzisz w evasion, i może cie nie trafi 5 razy... a za szóstym cię machnie za całe hp (i to jest ten problem z evo). Defa jak powiększysz, to dmg spadnie i ten sam boss cie za 50 uderzy, a shield... no tu jest regen, i też w pewnym sensie obniżenia faktycznego dmg na hp.

Lumin dodał właśnie drzewko passiv skili w filmie http://www.youtube.com/user/talesoflumin#p/u/0/fVKiLhDiZKM

polecam obejrzeć sobie, jeśli język nie jest barierą... powiem szczerze że chciałem (i nawet się dziś zabrałem za to) zrobić w pliku flash aktywne drzewko z opcja,najedziesz i pokazuje skill(opis), ale próbowałem robić screeny, i ani ich nigdzie nie zapisuje, ani nie da się wklepić do painta i zapisać (jest tylko czarne tło). Więc zapewne video będzie jedynym sposobem... jak znajdę chwilę to pomyśle coś więcej
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 7, 2011, 9:35:17 AM
Z tego co czytałem w nastepnym patchu maja to poprawic. HC jest trudniejszy jesli chodzi o poziom rozgrywki czy po prostu jest tylko ten element z jednorazowa smiercia?
"For courage you have to pay,
Fear is for free."
"
speth wrote:
Z tego co czytałem w nastepnym patchu maja to poprawic. HC jest trudniejszy jesli chodzi o poziom rozgrywki czy po prostu jest tylko ten element z jednorazowa smiercia?


tylko ze śmiercią, reszta jest random... więc ciężko powiedzieć, mobki nie są trudniejsze, ale może być tak że na mapie trafisz na 5 żółtych, a następnym razem na dwa... więc ciężko trudność określić
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
"
BigStar wrote:
powiem szczerze że chciałem (i nawet się dziś zabrałem za to) zrobić w pliku flash aktywne drzewko z opcja,najedziesz i pokazuje skill(opis), ale próbowałem robić screeny, i ani ich nigdzie nie zapisuje, ani nie da się wklepić do painta i zapisać (jest tylko czarne tło).


F8 nie działa? To jest zdaje się hotkey do robienia zrzutu ekranu.

Ale takie drzewko byłoby super. Jak jeszcze byłaby możliwość alokowania punktów... Ja na razie alokuje w pamięci ;)
ingame: FeelLuckyPunk standard
"
Ugm wrote:
"
BigStar wrote:
powiem szczerze że chciałem (i nawet się dziś zabrałem za to) zrobić w pliku flash aktywne drzewko z opcja,najedziesz i pokazuje skill(opis), ale próbowałem robić screeny, i ani ich nigdzie nie zapisuje, ani nie da się wklepić do painta i zapisać (jest tylko czarne tło).


F8 nie działa? To jest zdaje się hotkey do robienia zrzutu ekranu.

Ale takie drzewko byłoby super. Jak jeszcze byłaby możliwość alokowania punktów... Ja na razie alokuje w pamięci ;)


nie spojrzałem F8 xD tylko z klawisza "print screen" czyli standardowego, juz patrze i jak coś biorę się do zabawy :D
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Panowie ma ktoś jeszcze zaproszenia do bety ?
Mogę zapłacić parę groszy :)
piszcie na vagrant1165@gmail.com
IGN Ambush - Szybciochem
IGN Standard - Szybcioch
Last edited by rootpl on Sep 7, 2011, 10:13:55 AM
nie obraz sie root ale gdybym teraz dostal klucz to raczej nie bedziesz pierwszy na liscie , wybieram osoby ktore reprezentuja wiecej niz posty o klucz,

swoj dostalem od ugma , pozniej mialem dylemat bigstar, cromka czy moja dziewczyna , wygral bigstar , nie zebym swojej dziewczyny nie lubil , ale poza graniem niewiele by wniosla do bety

PS

ZROBCIE SOBIE KOPIE ZAPASOWA KATALOGU Z GRA

zaliczylem pada gry z insta brakiem odpowiedzi , pomoglo przekopiowanie plikow :)

======================
win7x64 ultimate
ati radeon 6850 latest drivers
AMD FX-6100
GA-970A-UD3
8 Gb ddr3 Patriot
======================
http://www.pathofexile.com/faq/
Last edited by athcore on Sep 7, 2011, 10:44:37 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info