Polish Community

Sloty z pewnością obetną do jakiś 2-3, teraz jest to ułatwienie dla testerów.
A jak wygląda aktualna wielkość świata ? Może jakieś płatne mounty wdrożą, w końcu ostatnio jest na to moda ?
Szczerze wątpie, GGG właśnie nie goni za owczymi pędami. A dodatkowo mapy nie sa jakos wybitnie wielkie, wiec mount bylby troche useless. W D2 radzono sobie bez nich :)
wersja 1.000000000001 xD :P dodałem skille

http://www.sendspace.pl/file/9ebdbcbeb5e3c300eb9d4f4

jeśli ggg mi nie da materiałów, to będę was prosił drodzy testerzy, ale to w swoim czasie
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 7, 2011, 12:49:22 PM
Dzieci wygnałem na dwór, to i chwilę mam dla siebie, więc wlazłem i czytam co nowego. Generalnie jestem pod dużym wrażeniem naszego kawałka forum - wypowiedzi dojrzałe, na temat i interesujące w czytaniu, skorzystam więc z okazji i sam zadam parę krótkich pytanek. (:
1) Drzewko skilli pasywnych jest tym co uwielbiam, mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł jego spłaszczania, wiem że będzie mocno modyfikowane, ale coby tylko nie w stronę spłycania, a raczej różnorodności. Wracając do pytania - próbował ktoś maksować pojedyncze skille pasywne, bez wchodzenia w głąb drzewa? Ciekaw jestem czy da się grać korzystając ze skilli przy "korzeniu" i czy podążanie do "korony" drzewa jest wymogiem, czy wyborem.
2) wiem że ilość skilli ulegnie znaczącym zmianom w przyszłości, ale jak się gra w tej chwili? Dużo jest gemów z kategorii skill support? Gdy obserwuję filmiki mam wrażenie że nie ma na razie za dużo opcji, rzecz jasna można rozwijać piercing, dobijać dmagage elementary etc, ale z tego co widziałem planują bardzo egzotyczne rzeczy oparte na gemach - jak to wygląda na tą chwilę. Akurat te gemy interesują mnie najbardziej bo mam wrażenie że to one mogą potem decydować o różnorodności buildów.
3) MF - moja ulubiona dziedzina (; - paramter zwiększający MF pojawia się na dowolnych przedmiotach? Pewnie na razie nie ma sensu bardzo się nad tym zastanawiać, ale z sentymentu bardzo mnie to interesuje - w końcu zbieranie kolorowych przedmiocików to kwintesencja tego typu gier.
____________________________________
Kastylia - Ranger (default) - 31 lvl
Kropek - Duelist (default) - 7 lvl
Tadeusz - Templar (default) - 4 lvl
Kropek - Duelist (default) - 4 lvl
Fajnie, ale nastepna wersje wypusc dopiero jak beda wszystkie albo przynajmniej połowa, bo szkoda twojego czasu żeby to ciągle wrzucac na forum niedokonczone.
"For courage you have to pay,
Fear is for free."
fajne itemki znalezliscie:)
az sie chce grac!
a timer wciaz na moja niekorzysc:(
"
speth wrote:
Fajnie, ale nastepna wersje wypusc dopiero jak beda wszystkie albo przynajmniej połowa, bo szkoda twojego czasu żeby to ciągle wrzucac na forum niedokonczone.


Wiem, wiem :P nie lubię czekać, na przesłanie materiałów przez kogoś :P, i zajmuje się głupotami (taki tik zawodowy)

kalandah-->już ci odpowiadam:)

1. Nie wiem jak to będzie dalej, na chwilę obecną można dać 1 punkt w jeden skill,więc dając jeden punkt następuje "maxowanie" skilla.

2.supportów nie wiem ile jest, aktywnych jest bodajrze 30sztuk, planują zainplementować około 100 skili aktywnych, supportów nie wiem ile, nie napotkałem na tą informacje. Jeżeli zaś chodzi o buildy, tak, na chwilę obecną decyduje o nim passiv skille + gemy (lvlowanie gemów, zależy od ich stat "głównych", czyli np gem czerwony wymaga siły by ewoluował) co napędza jedno drugie

3.itemy są random... wszystko może na nie wskoczyć, co do samego mf, poczytaj wcześniej, było napisane, są 2 typy opcji, jakość oraz ilość wypadających rare, nie wiemy jednak ja to się przelicza, na chwile obecną (może podadzą później)
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
No itemki fajne :P ciekawi mnie jakie rzeczy będą dostępne gdy wprowadzą is.
Ta liczba skilli robi wrażenie.
tylas Na moja niekorzyść też miałem nadzieje że przed urodzinami dostane klucz xD (ale byłby prezent) ale na to sie chyba nie zanosi :/ cóż trzeba czekać na jakiś cud :D
Last edited by AzB3sT on Sep 7, 2011, 1:01:42 PM
"
kalandah wrote:
Ciekaw jestem czy da się grać korzystając ze skilli przy "korzeniu" i czy podążanie do "korony" drzewa jest wymogiem, czy wyborem.

W "koronie" drzewa skille są bardziej specyficzne, np. całe koło zwiększające wszystko związane z ogniem. Dzięki temu można wyspecjalizować się w jednej dziedzinie zamiast ulepszać wszystko w małym stopniu.
"
kalandah wrote:
paramter zwiększający MF pojawia się na dowolnych przedmiotach?

Jeśli dobrze zinterpretowałem "MF" jako "magical find" to owszem, trafia się to losowo. Mamy tu dwa parametry, są przedmioty zwiększające % ilości wypadanych przedmiotów i są zwiększające % rzadkości.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info