Polish Community

Cóż ja już się tak nie napalam na PoE. W sumie chciałbym pograć i zobaczyć cóż to za twór bo po gameplay'ach ludzi wygląda bardzo smakowicie ale dostanie się graniczy z cudem. A już na dniach startuje beta D3 na która mam już większe szanse. No ale może się los uśmiechnie ;-)
"One of many"
"
MunkeYPL wrote:
Cóż ja już się tak nie napalam na PoE. W sumie chciałbym pograć i zobaczyć cóż to za twór bo po gameplay'ach ludzi wygląda bardzo smakowicie ale dostanie się graniczy z cudem. A już na dniach startuje beta D3 na która mam już większe szanse. No ale może się los uśmiechnie ;-)


beta sluzy czemu innemu , potem dzieki takim testerom wychodza nieprzetestowane tytuly,
ciekawe jak szybko zaczniesz plakac na cene D3, pomijajac ze to crap :)
======================
win7x64 ultimate
ati radeon 6850 latest drivers
AMD FX-6100
GA-970A-UD3
8 Gb ddr3 Patriot
======================
http://www.pathofexile.com/faq/
Athcore, wiemy :P ja też mam kopie na pendrive, po tym jak musialem trzy razy ściągać bo wywalało error :/ (teraz tez podmieniam plik i śmigam od nowa). Na lapku mi wywalało, nie na piecu, ale i tak warto mieć kopie, nasz net, to nie jest to co w tokyo :P

Oficjalnie,za chwile napiszę do ponownie do chrisa, z prośbą o podesłanie mi całego drzewka skilli, lub częściami, jednak bez okienek (chyba że ktoś wie jak wyłączyć je) inventory, bez kuli hp...czyste okno skilli.

i zabiore się do daleszje pracy, na chwile obecną moge dać tylko próbke mojej pracy(wersja by pokazać chrisowi o co mi chodzi). Zamierzam to (jeśli dostane) edytować i dodać opcje rozdawania i kalkulatora,ale wpierw muszę otrzymać drzewko, bo samemu za dużo pracy na jedną osobę, i po co... skoro oni to mają gotowe

Proszę o ściągnięcie i opienie(na chwile obecną tylko 3 skille dodałem, ale dalsze dodanie, na pełnym drzewku będzie już z górki)

http://www.sendspace.pl/file/eb16f0e4b61d68458c0f634
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Całkiem fajne, ale bez powiększania troche małe te opisy. Chce wiecej!

Pełnego drzewka nie ma czasem w plikach gry?
"For courage you have to pay,
Fear is for free."
nie widzę, ale poszukam, pomyśle nad jakimś powiększeniem, ale miej na uwadze że to jest ogromne... więc ciężko będzie dać mega powiększenie, nawet w grze go nie ma, zobaczę jeszcze na ile mogę sobie pozwolić z wielkością (obszar roboczy) jeśli będę mógł sobie pozwolić, to zrobię niemalże kopie z gry :)

niestety z tego co widzę, całość gry zamknięta jest w jedym pliku 2.35gb, który jest .ggpk (tak próbowałem otworzyć rar'em)

Więc czekam na odpowiedź ggg, jeśli dostanę zgodę i materiały to bedę kontynuował.
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 7, 2011, 12:02:21 PM
Przez moment jak zobaczyłem że mam private messages podnieciłem się oczami wyobraźni ze mam zaproszenie z kluczem eech... Cholerne szwaby ...

Z tą Betą D3 raczej podejść z dystansem, podobno to bardziej "trudno dostępne demo" niż typowa beta, jakieś 2h rozrywki jedną postacię. Tak więc dla maniaka zaledwie jeden dzień grania.


Wracając do tematu, krążą pogłoski na mmorpg.pl jakoby PoE miał zawierać mikropłatności odnoszące się jedynie do wyglądu gry a nie siły postaci. Z tego co czytam tutaj wszystko na to wskazuje, ale czy nie jest to zbyt piękne? Czy taka mechanika finansowa sprawdzi się tutaj tak samo dobrze jak np w Legue of Legend ? W końcu tam była możliwość szybszego odblokowania postaci, a tutaj z tego co wiem będzie jedynie wybór skórek. A może płatne resetowanie skilli ? Co o tym myślicie chłopaki ?
Last edited by Moganus on Sep 7, 2011, 12:01:02 PM
faktycznie pieknie :) troche mi ulzylo ze nie skonczy jak trolownia z kupnymi scyzorakami *zabija wszystko lacznie z gm*, a co do skore to moze chodzi o wyglad postaci ? na takie cos to i ja bym sie skusil zeby miec wlasna unikalna postac :)
======================
win7x64 ultimate
ati radeon 6850 latest drivers
AMD FX-6100
GA-970A-UD3
8 Gb ddr3 Patriot
======================
http://www.pathofexile.com/faq/
Z tego co widze i czytam, Ci co testuja (nie mowa tu o polakach chociaz moze tez maja taki zamiar) zamierzaja zaplacic GGG za jakiekolwiek bzdety aby im wynagrodzic za całą pracę i dobrą grę. GGG jest baardzo community friendly i biora zdanie spolecznosci na powaznie i zmieniaja rozne rzeczy tak jak chca ludzie i to wlasnie nam wszystkim sie podoba :) Ja PoE traktuje cos ala prywatny server wowa 1.12 z 2k graczami dla nich wszystkich jest to oaza wspomnien i ponownej zabawy :) To samo jest z PoE. :)

edit: athcore tak dokładnie o takie rzeczy chodzi, o estetyke postaci i ich wyglad :p
Last edited by trsi on Sep 7, 2011, 12:08:09 PM
"
Moganus wrote:
Przez moment jak zobaczyłem że mam private messages podnieciłem się oczami wyobraźni ze mam zaproszenie z kluczem eech... Cholerne szwaby ...

Z tą Betą D3 raczej podejść z dystansem, podobno to bardziej "trudno dostępne demo" niż typowa beta, jakieś 2h rozrywki jedną postacię. Tak więc dla maniaka zaledwie jeden dzień grania.


Wracając do tematu, krążą pogłoski na mmorpg.pl jakoby PoE miał zawierać mikropłatności odnoszące się jedynie do wyglądu gry a nie siły postaci. Z tego co czytam tutaj wszystko na to wskazuje, ale czy nie jest to zbyt piękne? Czy taka mechanika finansowa sprawdzi się tutaj tak samo dobrze jak np w Legue of Legend ? W końcu tam była możliwość szybszego odblokowania postaci, a tutaj z tego co wiem będzie jedynie wybór skórek. A może płatne resetowanie skilli ? Co o tym myślicie chłopaki ?


Oczywiście, skórki, ale także GGG planuje dać za dodatkową kasę możliwość np odblokowania większej ilości slotów dla postaci, teraz jest, hm... 20? Także zapewne (tu już tylko gdybanie) zwiększą ilość podstron w plecaku, czy skrzynce. Wydaje mi się że to wystarczy :) tylko żeby dali opcje PLN
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Bigstar teraz wiekszosc gier umozliwia płacenie w PLN wiec mysle ze to nie bedzie akurat problemem :)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info