Polish Community

Chciałbym się dowiedzieć, oczywiście pytanie kieruje do beta testerów, czy w waszym odczuciu w grze występuje balans pomiędzy klasami postaci? Całkiem niedawno przeczytałem na forum że Witch jest stanowczo zbyt silną klasą, natomiast Marauder jest "underpowered".
najbardziej op jest moim zdaniem templar z shock nova , ten "czar" zadaje największą ilość obrażeń i jak dobrze porozkładasz skille to zajmuje on obszar 80% terenu jaki widzisz i fala leci 2x na sekunde hehe ;p

osobiście gram templarem nastawiony na cold dmg.

bym pokazał kilka swoich itemków ale nie mam pojęcia jak to się robi lol:)
*one key to rule them all...*
IGN PHOEBE
Last edited by Dragoniasty666 on Sep 7, 2011, 7:41:10 AM
"
bym pokazał kilka swoich itemków ale nie mam pojęcia jak to się robi lol:)


Zjedź na sam dół strony. Widzisz swojego nagiego templara? No to kliknij go. Teraz kliknij na jakiś przedmiot i już. A poza tym to wstyd nie wiedzieć! ;)
ingame: FeelLuckyPunk standard
Nie pokazujcie itemków tylko klucz dla mnie skombinujcie :)
Witch - YukenWit
Duelist - Yuken
Marauder - YukenMar
Ranger - YukenRan
Templar - YukenTemp
Czy obecni beta testerzy mogą dostać więcej niż jeden klucz dla przyjaciół?
"
wodny wrote:
Czy obecni beta testerzy mogą dostać więcej niż jeden klucz dla przyjaciół?


było pytanie, polecam przeczytać wątek, później ponawiać pytanie...

odpowiedź:
nie wiemy, nigdzie to nie jest napisane, mamy dostawać klucze "falami" jednak kiedy, w jakich odstępach i czy... nie mam pojęcia
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
"
najbardziej op jest moim zdaniem templar z shock nova , ten "czar" zadaje największą ilość obrażeń i jak dobrze porozkładasz skille to zajmuje on obszar 80% terenu jaki widzisz i fala leci 2x na sekunde hehe ;p

osobiście gram templarem nastawiony na cold dmg.


Templar, jako połączenie magii i obrażeń fizycznych, wygląda dość ciekawie. Chociaż zastanawiam się nad jego wytrzymałością w walce w zwarciu... Niby templariusz w połowie opiera się na sile, ale raczej nie posiada takiej możliwości obrony jaką dysponuje maruder. Z drugiej strony jego czary mogą być uzupełnieniem, pozwalającym na przyzwoity dps, z tym że to tylko moje domysły :) Ogólnie mam duży sentyment do wszelkiego rodzaju klas magicznych, jednak preferuje te bijące z dystansu. Ciekawi mnie jeszcze szósta klasa, ta między inteligencją a zwinnością. Może coś w stylu nekromanty z diablo... Oby tylko nie jakiś support.

"
Skapegaot
Joined: 6 września 2011 10:45
Last Visited: 6 września 2011 10:46
Total Forum Posts: 0 (0 posts per day)
Beta Member

Ten licznik to dopiero potrafi zdołować :/
Last edited by sohy on Sep 7, 2011, 8:56:51 AM
"
sohy wrote:
"
najbardziej op jest moim zdaniem templar z shock nova , ten "czar" zadaje największą ilość obrażeń i jak dobrze porozkładasz skille to zajmuje on obszar 80% terenu jaki widzisz i fala leci 2x na sekunde hehe ;p

osobiście gram templarem nastawiony na cold dmg.


Templar, jako połączenie magii i obrażeń fizycznych, wygląda dość ciekawie. Chociaż zastanawiam się nad jego wytrzymałością w walce w zwarciu... Niby templariusz w połowie opiera się na sile, ale raczej nie posiada takiej możliwości obrony jaką dysponuje maruder. Z drugiej strony jego czary mogą być uzupełnieniem, pozwalającym na przyzwoity dps, z tym że to tylko moje domysły :) Ogólnie mam duży sentyment do wszelkiego rodzaju klas magicznych, jednak preferuje te bijące z dystansu. Ciekawi mnie jeszcze szósta klasa, ta między inteligencją a zwinnością. Może coś w stylu nekromanty z diablo... Oby tylko nie jakiś support.

Supportu w tej grze raczej nie będzie,(templar poniekąd jest supportem,build na charge). Co do gry nim, bardzo przyjemne, wbijasz w moby, pilnujesz sobie shielda/hp i , nova, nova, nova:P Taki semi tank,nie wiem na ile jest witch OP, i czy jest, bo wydaje mi się że jeśli coś ma mało hp, polega na tarczy energetycznej, to musi mieć uderzenie, ale dopiero robie wiedzme, powiem więcej jak nią trochę pogram :)

ta szusta klasa, mam nadzieje że będzie coś ala... rytualista, tak mozna by wywnoskowac(jeśli nie zmienią drzewka passiv), na pewno główna broń, to szpony.

BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Sohy to jest zupełnie inaczej niż myślisz , przynajmniej na razie , możesz wybrac obojętnie jaką klase i może być praktycznie każdym , jeśli chodzi o templara 75% passive skills idzie w Int (u mnie) , i tylko używam czarów. dużo by tu pisać może poźniej opiszę to dokładniej :P

Unavailable


Unavailable


Unavailable




*one key to rule them all...*
IGN PHOEBE
Some items in this post are currently unavailable.
Swoją drogą jak to jest z evasion? Ja gram obecnie duelistą i starałem się ekwipunkiem balansować między easion a armour, ale gdzieś czytałem na forum, że uniki są niezbalansowane i przy obecnym systemie - niepotrzebne. Przyznam, że nie śledzę wszystkiego co tu się dzieje i nie wiem czy to wciąż aktualne. Orientujecie się w tej kwestii? Co robić, skupić się evasion rating czy na armour?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info