Polish Community

bardzo dziwny pomysł z tym dropem.
Więc liczą na około 2 sekundy czasu dla postaci dystansowych? już to widzę jak tłucze się grupę mobów i ktoś w 2 sekundy sprawdzi, podbiegnie i weźmie przedmiot zanim ktoś go ukradnie..
elemental hit, mimo że jakby się wydawało slaby dmg ma, to daje rade, szczególnie że staram się używać itemów pod elemental dmg, co prawda poisen arrow lepszy,ale elemental tez daje rade, szczegolnie na te moby np w muriel lair i innych jaskiniach,które wydawać się powinny bardziej podatne, no... i może wejść cold z freez, co automatycznie daje na lepszym mobie "finish him..." jak w mortalu.

UWAGA, UWAGA, Z PRZYJEMNOŚCIĄ OGŁASZAM IŻ WYKORZYSTAŁEM SWÓJ KLUCZ Z FRIEND! Cromka gratuluje, powodzenia w szukaniu bugów, wielu udanych dropów... itd itp
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
W końcu kiedyś wszyscy będziemy mogli zagrać, w każdym razie taką mam nadzieję. (;
____________________________________
Kastylia - Ranger (default) - 31 lvl
Kropek - Duelist (default) - 7 lvl
Tadeusz - Templar (default) - 4 lvl
Kropek - Duelist (default) - 4 lvl
Dziekuje BigStar za klucz i za danie mi mozliwosci gry :) mam nadzieje, ze uda znalezc mi sie jakies bugi i pomoc ekipie GGG w udoskonalaniu tej gry z ogromnym potencjalem.

Poprawiles mi dzien kolego :)
Cromka - Marauder lvl 20 HC League
Gratuluje. Gra ktoś duelistem? Jestem ciekaw jak idzie siekanie potworków i czy ciężko później z przeżywalnością?
"For courage you have to pay,
Fear is for free."
cos czuje ze predzej dorwie mnie angina niz klucz:P:)) ale przynajmniej mozna ogladac mecze ... poczytac..obejrzec pare filmow...
-Edeeek!!!!!
--Coooo!!!
-Daj klucz!!!
-- Francuski????
-Nieee Do PoE!!!!! Jełopie!!

Nie trzeba juz mam;) to lec po flaszke bo mie suszy..
Witam POlaczki ;P Mam do oddania Beta Key !!
Kto go dostanie ? na to pytanie jeszcze nie wiem odpowiedzi :)

Prosze pisac maile dlaczego własnie ty
:)

pozdrawiam
"
lazork wrote:
Witam POlaczki ;P Mam do oddania Beta Key !!
Kto go dostanie ? na to pytanie jeszcze nie wiem odpowiedzi :)

Prosze pisac maile dlaczego własnie ty
:)

pozdrawiam


nie jestem za obnoszeniem sie z tatuazem flagi narodowej na czole ani PL w nicku , ale 'polaczki' to obrazliwe stwierdzenie , stosowane raczej przez dziadostwo ze zmywakow w irlandi :D
======================
win7x64 ultimate
ati radeon 6850 latest drivers
AMD FX-6100
GA-970A-UD3
8 Gb ddr3 Patriot
======================
http://www.pathofexile.com/faq/
Athcore..ja bym dodal ze to okreslenie bylo tez uzywane przez rosjan w stosunku do nas.i bylo odpowiednikiem polnishe shwaine czy jak to po germansku sie pisze...
..troszke niefajnie czytac cos takiego autorstwa rodaka...rozumiem ze to mial byc zart ale..
-Edeeek!!!!!
--Coooo!!!
-Daj klucz!!!
-- Francuski????
-Nieee Do PoE!!!!! Jełopie!!

Nie trzeba juz mam;) to lec po flaszke bo mie suszy..
"
lazork wrote:
Witam POlaczki ;P Mam do oddania Beta Key !!
Kto go dostanie ? na to pytanie jeszcze nie wiem odpowiedzi :)

Prosze pisac maile dlaczego własnie ty
:)

pozdrawiam


Może tego nie wiesz, ale określenie "Polaczki" jest stosunkowo pogardliwe w odniesieniu do nas. Nie wiem czy kieruje Tobą zwykła złośliwość, chęć wywyższenia się ponad innych, czy zwykła próżność ale ja się na to nie godzę. Pamiętaj że wszyscy jesteśmy równi i nie sprowadzaj dyskusji do rynsztoku.
Z poważaniem ale bez szacunku
Last edited by sohy on Sep 7, 2011, 6:40:40 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info