Polish Community

"
AzB3sT wrote:
Pytanie do tych co sa juz beta memberami czy klucze dostaje sie do rozdania po 1 dziennie?


Bez przesady, wtedy nie byłoby tu już komu dać ;)

Mamy dostawać możliwość zaproszenia co jakiś czas. Co jaki? - nie wiadomo. Na razie każdy dostał chyba tylko jedno, jeśli w ogóle.
ingame: FeelLuckyPunk standard
"
Noktis wrote:
Ja czekam na PvP, tylko ciekawe czy będą jakieś areny, osobna liga czy coś takiego. Jednak szczerze to jestem zawiedziony tym co zobaczyłem na prezentacji z PAX Prime.


Na pewno jest w wymienionych ligach typ: Cut-throat - otwarte instancje i zbieranie lootu po zabitych przeciwnikach ;)

Zapowiada się ciekawie. Przedmioty unique są w grze, ale mają na celu testowanie szans na drop. W sensie jest łuk, który ma 95% zmniejszone obrażenia ;) Można popatrzeć na forum z przedmiotami, które umieszczają gracze.

No i ten cały MF, który jest podzielony jak ktoś wspomniał na Item Quantity oraz Item Rarity. Z czego co ciekawe są na to support gemy, które lvlują razem z Tobą! :D
rarity - niebieski,
quantity - czerwony.

Generalnie Oprócz Lumina (ranger) na youtube można jeszcze zobaczyć casty Force'a (witch, trochę duelist i teraz marauder) i jeszcze.. dopefish'a (witch i coś jeszcze :P).

A szansa na klucz poprzez losowanie faktycznie jest coraz niższa. No ale nic. Czekamy. Wiadomo, że zaproszeń od Beta testerów nie dostaniemy wszyscy. Najpóźniej w open becie (w Styczniu?) się spotkamy wszyscy :P
Witajcie :) Kolejny w kolejce do bety :) Czy ktoś wie ile (tysięcy?) osób już gra?
OB ma byc prawdopodobnie pod koniec roku/poczatku? To ja juz widze ze z moim szczesciem poczekam sobie na klucz :D
Najbardziej dobija to ze osoby ktore zalozyly konto pare dni temu czesto otrzymuja wlasnie klucze.... Zostaje chyba zrobienie pare multikont.
Moim zdaniem tworcy powinni wziasc pod uwage ze w nastepnym roku bedzie prawdopodobnie miec miejsce premiera Diablo3 wiec bedzie ogromna konkurecja dla PoE :|
"
AzB3sT wrote:
Zostaje chyba zrobienie pare multikont.


Nic Ci to nie da, a właśnie zmniejszyło szansę na klucz :)
ingame: FeelLuckyPunk standard
Nie chodzi mi o to ze mam multi konto/a ale jak tyle juz sie czeka to czepia sie wszystkiego :) Jak zkreslisz wiecej zakladow w totka to teoretycznie masz wieksze szanse na trafienie 6 :)
PvP + Hardcore. To będzie niezłe, walka - dosłownie - na śmierć i życie.
To będzie bolesne!

Na zasadzie bogaty staje się bogatszy, a biedny biedniejszy :)

Kto wygrywa ten zbiera gear i gra dalej a kto przegrywa... no cóż.. od zera ;)
To będzie dobra odskocznia od default ligi na której będę głownie siedział. Ogólnie te ligii to fajna rzecz.
"For courage you have to pay,
Fear is for free."
Hej Ponownie !
Dziękuje za odpowiedzi !


Kolejne moje pytania odnośnie tego co zostało już powiedziane:

1. Jak to wygląda z grywalność ? Nie chcę tutaj przywoływać Myth(xx)sa jako punkt odniesienia, ale czy ktoś może opisać czy gra po prostu... ma to coś ? Czy gra się przejada po 2-3 godzinnej rozrywce? A może odwrotnie, im dłużej siedzimy tym chcemy więcej grać ?

2. Liczba broni - jak wypada liczba dostępnego ekwipinku w porównaniu do Diablo 2 ? Czy wygląd postaci jest silnie uzależniony od aktualnie noszonego zestawu ? Czy często się zdarza spotkać drugą postać która wygląda identycznie jak my ?

3. Jakie są konsekwencje śmierci ? Przypuszczam że będziemy również tracić expa przy każdej śmierci ?


4. Istnieje możliwość resetowania skilli ?


Dzięki za odpowiedź ! ;)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info