Polish Community

"
Moganus wrote:
1. Jak to wygląda z grywalność ? Nie chcę tutaj przywoływać Myth(xx)sa jako punkt odniesienia, ale czy ktoś może opisać czy gra po prostu... ma to coś ? Czy gra się przejada po 2-3 godzinnej rozrywce? A może odwrotnie, im dłużej siedzimy tym chcemy więcej grać ?


Każdy Ci powie, że gra jest świetna, ale ja miałem nieco chłodniejsze odczucia, które na szczęście zmieniają się bardziej w stronę zachwytu wraz z każdą spędzoną godziną w grze. Gra jest w fazie beta, więc ciężko stwierdzić jaka będzie ze wszystkimi funkcjami, ale póki co ma naprawdę mroczny, ciężki klimat. Ponury rzekłbym.

"
Moganus wrote:

2. Liczba broni - jak wypada liczba dostępnego ekwipinku w porównaniu do Diablo 2 ? Czy wygląd postaci jest silnie uzależniony od aktualnie noszonego zestawu ? Czy często się zdarza spotkać drugą postać która wygląda identycznie jak my ?


Przedmiotów jest znacznie więcej, do tego sockety - kombinacji jest mnóstwo. I nie ma tak, że każdy nosi to samo, wręcz przeciwnie.

"
Moganus wrote:

3. Jakie są konsekwencje śmierci ? Przypuszczam że będziemy również tracić expa przy każdej śmierci ?


Na razie tylko exp, ale od tego masz temat http://pathofexile.com/forum/view-thread/169.

"
Moganus wrote:
4. Istnieje możliwość resetowania skilli ?


Jeśli chodzi o pasywne to nie, chyba że coś zmienią w balansie, wtedy masz do wydania punkty na nowo. Co do aktywnych, to oczywiście można je zmieniać do woli :)

"
Moganus wrote:
Dzięki za odpowiedź ! ;)


Nie ma sprawy, wal śmiało jak tylko będziesz chciał coś wiedzieć!
ingame: FeelLuckyPunk standard
To jak, kto lubi placki?
1)tutaj są różne wypowiedzi na temat gry, musisz sam ocenić

2)jest tego troche, ale całość psuje fakt, że wiele modeli broni jest identycznych, już w drugim akcie widziałem bronie z lepszymi statami ale tym samym modelem co w pierwszym akcie. tak wygląd zależy od ekwipunku i tak zdarza się spotkać naszego klona

3)na razie konsekwencji nie ma, ale ten temat jeszcze zostanie poruszony na forum i może się coś w tej kwestii zmienić

4)domyślam się że pytasz o skille pasywne. na razie resety odbywają się wraz z większymi zmianami w gameplayu, potem ma być wprowadzony system pozwalający na odzyskanie kilku ostatnich punktów z drzewka (tylko z końcówki gałęzi), będzie można to zrobić za pomocą punktów do tego przeznaczonych, które będzie można dostać jako nagrodę za kilka questów w grze oraz będzie można wydropić specjalne przedmioty do tego przeznaczone, oczywiście przedmioty będą miały jakiś bardzo niski drop rate
Last edited by Karpiq on Sep 6, 2011, 3:26:50 PM
W sumie zapomniałem dodać kilka wcześniej pytań :) Pomęczę Was trochę chłopaki ^^

1. Czy są itemy przeznaczone jedynie do wąskiej grupy postaci - klas ( pomijam jakieś charakterystyczne bronie, bardziej mi chodzi o np amulety, ringi czyli sloty które każda z klas korzysta ?)

2. Jaki jest obecnie sytem lootowania w grze ? Czy jest to ala D2 czyli ten kto ma większy atak padaczkowy i klika na ślepo w ziemie zgarnia całość, czy dzielony ( każdy ma inny przypisany loot dla siebie ). A może need/greed system znany z WoW ?


3. Jeżeli już wspomniałem o wowie, czy w instancjach ma znaczenie dobór klas w grupie ( np. niezbędny tank ? ). Jestem ciekaw czy gra wymaga jakiekolwiek wysiłku gry zespołowej, bo w większości hns ten element jest dziwnie pomijany.
Last edited by Moganus on Sep 6, 2011, 3:33:13 PM
"
fijau wrote:
Witajcie :) Kolejny w kolejce do bety :) Czy ktoś wie ile (tysięcy?) osób już gra?


Ile gra - nie wiem ale ile czeka - okolo 100 tysiecy zarejestrowanych czeka na key wiec szanse są nikłe..

"
Istnieje możliwość resetowania skilli ?


Czytalem w jakims oficjalnym watku ze ma byc mozliwosc malego resetu czyli cofniecia jednej/paru kulek a nie calego drzewka. Tworcy gry nie chca zeby ktos resetowal tylko wola zeby ktos zrobil odmienna postac.

"
Czy są itemy przeznaczone jedynie do wąskiej grupy postaci - klas ( pomijam jakieś charakterystyczne bronie, bardziej mi chodzi o np amulety, ringi czyli sloty które każda z klas korzysta ?)



Nie, każda postac moze zalozyc kazdy item o ile spelnia wymagania str/dex/int. Mozliwosci sa wrecz nieskonczone patrzac na buildy i itemy :)


"
3. Jeżeli już wspomniałem o wowie, czy w instancjach ma znaczenie dobór klas w grupie ( np. niezbędny tank ? ). Jestem ciekaw czy gra wymaga jakiekolwiek wysiłku gry zespołowej, bo w większości hns ten element jest dziwnie pomijany.


Co do koniecznego doboru klas to watpie ale napewno bedzie potrzebna taktyczna bieganina i ulozenie sie np. w danym w roomie jakiejs lokacji. Tak jak widzialem jatke na pewnym streamie chlop musial biegac w te i we wte, cofac sie, regenerowac, zabijac slabsze jednostki aby napelnic potiony. I takie rozne wiec mysle ze dla kazdego znajdzie sie cos dobrego ;)
"
AzB3sT wrote:
OB ma byc prawdopodobnie pod koniec roku/poczatku? To ja juz widze ze z moim szczesciem poczekam sobie na klucz :D
Najbardziej dobija to ze osoby ktore zalozyly konto pare dni temu czesto otrzymuja wlasnie klucze.... Zostaje chyba zrobienie pare multikont.
Moim zdaniem tworcy powinni wziasc pod uwage ze w nastepnym roku bedzie prawdopodobnie miec miejsce premiera Diablo3 wiec bedzie ogromna konkurecja dla PoE :|


jesli ktos lubi taki klimat jaki ma diablo albo PoE to d3 nie ma szans, wowowatosc skutecznie mnei zrazila do D3i nie bede w to gral nawet jak ktos mi kaze i zaplaci , a od PoE nie moge sie oderwac :D
======================
win7x64 ultimate
ati radeon 6850 latest drivers
AMD FX-6100
GA-970A-UD3
8 Gb ddr3 Patriot
======================
http://www.pathofexile.com/faq/
"
Czy ktoś wie ile (tysięcy?) osób już gra?
Mogę ci powiedziec ile jest postaci - liga domyślna 6621 a HC 1862 - Należy wziąć pod uwagę, że wiele osób ma po kilka postaci więc jedynie można się domyślać ile jest aktywnych kont. Ja bym obstawiał jakieś 3000.

Moganus@ lektura dla ciebie: http://pathofexilegame.pl/beta-manifest
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Witajcie, trochę się rozegrałem,akurat spotkałem Athcore'a :). Sorrki jeśli to źle wyglądało, ale ta gra wciąga....

"
Moganus wrote:
W sumie zapomniałem dodać kilka wcześniej pytań :) Pomęczę Was trochę chłopaki ^^

1. Czy są itemy przeznaczone jedynie do wąskiej grupy postaci - klas ( pomijam jakieś charakterystyczne bronie, bardziej mi chodzi o np amulety, ringi czyli sloty które każda z klas korzysta ?)

2. Jaki jest obecnie sytem lootowania w grze ? Czy jest to ala D2 czyli ten kto ma większy atak padaczkowy i klika na ślepo w ziemie zgarnia całość, czy dzielony ( każdy ma inny przypisany loot dla siebie ). A może need/greed system znany z WoW ?


3. Jeżeli już wspomniałem o wowie, czy w instancjach ma znaczenie dobór klas w grupie ( np. niezbędny tank ? ). Jestem ciekaw czy gra wymaga jakiekolwiek wysiłku gry zespołowej, bo w większości hns ten element jest dziwnie pomijany.


1. Niby nie ma, i to od ciebie zależy jak złożysz swoje itemy (def, evo, shield), jednak należy zwrócić uwagę na to że itemy mają swoje wymagane staty, więc jeśli ktoś idzie np czysto na sile , i daje w drzewko skilli pasive siłe, to bez sensu będzie mu dodawać do mocniejszych itemów magowych w int(z shieldem). Na chwile obecna nie jest to jakaś wielka różnica, ale zapewne zmieni się to w OB

2. Nawet w manifescie jest napisane, loot jest na chwile obecną, kto pierwszy. To ma się zmienić

3. Nie wiem,jeszcze, musi ci odpowiedzieć osoba która gra na ruthless.

od siebie dodam że gra jest super, nie zachwycałem się już dawno czymś, tak jak tą grą.

Unavailable


Unavailable
Unavailable

BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 6, 2011, 5:47:26 PM
Some items in this post are currently unavailable.
Jak tak czekam to przeczytałem ze trzeba miec Pixel Shader 3 zeby pograc to okazalo sie ze dla mnie 0 szkody te cale czekanie. Dopiero po wymianie plyty glownej bede mogl zagrac o ile sie dostane bo na laptopach wiadomo jakie karty graf sa... :) czyli mam nadzieje niedlugo w tym albo nastepnym tyg, oby sie poszczescilo :)


edit:
"
Sorrki jeśli to źle wyglądało, ale ta gra wciąga....


Nie masz za co przepraszać, gra jest przeciez swietna pomimo jakichkolwiek bugow o ile planujesz je zglaszac nikt Ci przeciez nie broni grać :) milej gry
Last edited by trsi on Sep 6, 2011, 6:03:51 PM
"
BigStar wrote:
2. Nawet w manifescie jest napisane, loot jest na chwile obecną, kto pierwszy. To ma się zmienić


Hmm, GGG na pewno nie wprowadzi nic w stylu znanego z d3 personal lootu. Trochę nie podobają mi się ich plany na czasowy loot. Dziwnie skomplikowany system, chociaż skille też wydawały mi się skomplikowane, póki nie zagrałem w grę ;)
Zresztą więcej w temacie http://pathofexile.com/forum/view-thread/392.

@BigStar:
Jak tam elemental hit się sprawuje? Widzę że na 4 lvlu dalej ma nieco słaby dmg...
ingame: FeelLuckyPunk standard

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info