Polish Community

"
lazork wrote:
Witam POlaczki ;P Mam do oddania Beta Key !!
Kto go dostanie ? na to pytanie jeszcze nie wiem odpowiedzi :)

Prosze pisac maile dlaczego własnie ty
:)

pozdrawiam


Jeśli mógłbym coś zasugerować... Jeśli prześledzisz wątek od początku dawania keyów, to nikt z nas nie robił "dlaczego ty", poprostu spójrz na osobe najbardziej aktywną i wyślij jej klucz, uważam że akurat dobrze trafiliśmy na ludzi dorosłych i poważnych, i nie ma co robić konkursów.

Osobiście, gdybym miał kolejny klucz to dostałby go Pretor3,i tą osobe bym polecił do otrzymania klucza... co teraz czynie

Dla osób czekających na beta key, wczoraj wpadły mi w rączki itemy które są wręcz stworzowne na podstawie amuletów (tych do inventory) , lub odwzorowane na dialo, i uważam je za świetny pomysł...

Unavailable

Ten helm dla przykładu, pomimo że niebieski, świetny dla rangera (który używa minionów)

Unavailable

To ciężko mi określić, wydaje mi się że to dla nowej klasy, która jeszcze nie wyszła (zgadzało by się z umiejscowieniem szponów)

Unavailable

Tu dla templara +1 mele socket.

Unavailable

Ognista witch

Unavailable

I dla cold siostry:)

Unavailable

Tu dość dobry item (pomimo że niebieski) sporo dmg i połączenie, szukam kamieni żeby go zniżyć do normal lvla (bialy) a później zrobić zółtym.

Mam nadzieje że nie przeszkadza nikomu to że wklejam itemy, jeśli przeszkadza, proszę napisać, przestane :)
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 7, 2011, 5:57:19 AM
Some items in this post are currently unavailable.
oj tam oj tam... BigStar przesadzasz;) to powinien byc konkurs na najbardziej sexowny biust..albo wypasiona fure.. albo najbardziej zadbanego kwiatka;)..cos tworczego;)
-Edeeek!!!!!
--Coooo!!!
-Daj klucz!!!
-- Francuski????
-Nieee Do PoE!!!!! Jełopie!!

Nie trzeba juz mam;) to lec po flaszke bo mie suszy..
No co za reakcja :)

Fakt, że po przeczytaniu odniosłem podobnie... dziwne wrażenie.

Zgadzam się z tym, co mówi BigStar, jeśli mogę wtrącić coś od siebie. Jak na razie nie było pomyłki w rozdaniu klucza w naszej małej społeczności.
ingame: FeelLuckyPunk standard
Nie mogę przesadzać, bo nie napisałem tego w nerwach, czy złości :) klucz mam o niedawna, ale potrafię docenić to co mam :) i wiem jak mnie wkurzało pisanie tego samego, podczas konkursu... takie coś nic nie wnosi, zamiast konkursu (nawet jeśli nie chcesz dać klucza komuś), posiedź z nami, poczytaj posty.... popatrz kto według ciebie powinien go dostać, i go daj, zamiast kazać ludziom wypisywać swoje wypociny,które i tak nie oddają tego, jak ktoś się na forum spisuje


//Wracam do projektów, ale będę zaglądał w przerwach :)
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 7, 2011, 6:05:07 AM
Wklejaj dalej. Interesowały by mnie miecze dwuręczne i ogólnie itemy dla duelista :>
"For courage you have to pay,
Fear is for free."
Unavailable
Unavailable
Unavailable
Unavailable


postaram się na bierząco wklejać, dzieląc klasami itemy (pamiętajcie że gram od wczoraj :P )
BigStar - Ranger [Default] LVL 38
GreatStar - Templar [Default] LVL 35
(Died from a crash...sad Panda :( )
Created on 06.09.2010
Last edited by BigStar on Sep 7, 2011, 6:10:15 AM
Some items in this post are currently unavailable.
heh Big zle mnie zrozumiales;) ale ok specjalnie dalem "oczko" po przesadzasz:))..chodzi mi o to ze tak ogolnie i w szczegolach..zasada ze ktos kogo przylookasz i uznasz za odpowiednia osobe jest ok..a jak juz bardzo chcesz konkurs..to troche wysilku jakis pomysl ..a nie przekonaj mnie ze wlasnie ty.....aa co do itemow to tez bardzo chetnie popatrze szegolnie dla Duelista..bo mnie ciekawi:)
hmm te pazurki przypominaja troszke pazury z z d2..
-Edeeek!!!!!
--Coooo!!!
-Daj klucz!!!
-- Francuski????
-Nieee Do PoE!!!!! Jełopie!!

Nie trzeba juz mam;) to lec po flaszke bo mie suszy..
"
Jeśli mógłbym coś zasugerować... Jeśli prześledzisz wątek od początku dawania keyów, to nikt z nas nie robił "dlaczego ty", poprostu spójrz na osobe najbardziej aktywną i wyślij jej klucz, uważam że akurat dobrze trafiliśmy na ludzi dorosłych i poważnych, i nie ma co robić konkursów.


W zupelnosci sie zgadzam, aktywni userzy powinni dostawac keye, i oczywiscie dojrzali :)
Ja sporo dobrych przedmiotów zostawiłem w lidze hardcore, a w default nie zdążyłem długo pograć. Ale zobaczcie np. to:

Fajny amulet z mana leechem i MFem, kupiony w sklepie zresztą:
Unavailable

Rękawice niczego sobie, wsadzony gem świeży, nie używałem do tej pory leap slamu:
Unavailable

Typowa broń dla light witch (chociaż mogłaby mieć lepsze staty):
Unavailable

A tu się zastanawiam nad nietypową postacią walczącą wręcz laskami. Melee witch?
Unavailable
ingame: FeelLuckyPunk standard
Some items in this post are currently unavailable.
Wręcz laskami to templar chyba. Super to wszystko wygląda, uwielbiam taką różnorodność.
"For courage you have to pay,
Fear is for free."

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info