Hungarian Corner

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, hátha valaki tud segíteni: Eddig grafikával semmi gondom nem volt, most kb. 3 napja elmosódottak a szövegek, inventoryban a tárgyak, azt se látom milyen szinü a socket, képernyő alja mana - life részen is elmosódott, de amúgy fut rendesen, maga a játék grafikája is ugyanolyan mint eddig. Ez mitől lehet? Próbáltam options-ban mindent állítani de semmi nem változott. Köszi előre is a segítséget
Ketlem hogy ebben a topicban nagy segitseget kapnal. Probald meg a Support forumon. Amig varsz meg probalhatod ujra telepiteni , talan az majd segit.
Köszi, azt próbáltam először, de semmi változás. :(
Milyen Os-ed van ? Anno ujra kellett telepitenem az Xp-t hogy jol mukodjon a jatek. Most mar 7es van es nincs bajom.
Win 7-em van, de azért nem értem, mert eddig hiba nélkül futott, nem értem mi történt, nem telepítettem, frissítettem, állítottam semmit.
Miért nem tudok fegyver felvenni?
A játék elején tartok de nem tudom felvenni, mi lehet a gond?
Nem tudom felvenni a fegyvert.
Üdv!

Gondolom nincs meg hozzá a szükséges statod (int,str,dex). Mellesleg csatlakoznék bármilyen guildbe,ha van még hely :) Már jó ideje játszom, lassan egy éve ha emlékezetem nem csal (kisebb-nagyobb megszakításokkal).
szerk: mostani guild amibe vagyok az csak azért volt, hogy megnézzem, milyen is lehet egy guild, értsd: én csináltam :D
Last edited by Mildren on Feb 3, 2014, 10:32:24 AM
De a játék leges legelején.
Van valamilyen magyar guild dominion serveren?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info