Hungarian Corner

Udv,


En sem tudok nagyobb magyar guildrol. Pls szoljatok ha talaltok :)
ty
IGN:ddekkerje,FakkIRE,Boobsss
TImezone: GMT +1 EU
Lehet hogy valakinek alakítania kellene egyet és mennének az emberek :D
Magyar klánt keresek standard légión. Ha valaki tud dobna egy pm-et vagy játékon belül keressen meg.
Én majd csak márciustól fogok tevékenykedni, addig buildeket nézegetek és ötlök dolgokon, csak ugye lesz rakás új dolog, amivel nem nagyon lehet kalkulálni :) Utánna összehozhatunk vmi guildet/klánt, vagy addig csinálhattak egyet, és majd átvisszük az új ligákba. Én majd az új softcore-ban fogok játszani, standardon már töröltem minden karakterem,pedig volt pár jó cuccom.
Üdv! Nos én a béta óta tolom :) Van pár állandó azóta magyar. guild meg csak fizetősen jó a láda miatt :) Ha valakinek van kedve, partyzni, mapolni runnolni keressen játékon belül :) Általában van pár már nem használt, de jó itemem is. Cserélhetünk bármire vagy csak ajándék. Chromatic Orb szinte van nálam mindig készleten akit az érdekel.

Közben olvasom, hogy van akinél hibák vannak. Általában fórumon már fent vannak a válaszok, de a legtöbbe belefutottam már én is. A játék könyvtárában van egy exe ami a csomagokat javítja. Patch után szinte kötelező. Néhány hangkártyadriverrel is összeakad a játék. A legtöbb hibával teljesen felesleges supportot nyaggatni, mert elirányítanak, hogy keress rá választ, meg az meg lett már válaszolva. De a legtöbb hibaüzenet teljesen egyedi. A hiba forrása meg ugyanaz. Most nálam a hangok miatt vannak gondok. Az ogg-k egy része hibás. Hiába javítottam, most mások lettek azok. Megoldás rá nincs, ha rákerestek a fórumon lesz rá ezer találat.
Last edited by flexsnake on Feb 21, 2014, 3:57:56 PM
Sziasztok valaki hozzá értő tudna segíteni???12690 a deffem all resz az átlag 77/ 110 a life reggem 320 és nem marad meg rajta right hase fire. Vajon mi a baj vele???
Tanulok magyarul. Would like to join a hungarian guild. Pls invite! Szervusz IGN: Energytwink
A Hungarian Exiles <HUNEX> guild (Domination) szeretettel vár minden magyar játékost, kortól és játékon belüli tapasztalattól függetlenül.

Jelenleg még csak 6-an vagyunk, de remélhetőleg (ennek a postnak is a segítségével) ez a szám növekedni fog. :)

Ha felkeltettük érdeklődésedet, csatlakozz. Köszönjük!
Last edited by Acelsziv on Feb 23, 2014, 12:52:48 PM
Üdv.Én nem rég kezdtem és én is csatlakozni szeretnék a magyar klánhoz (nem tudom hogy oda meghívó kell vagy mi).
Last edited by riksz3 on Mar 16, 2014, 11:02:02 AM
Sziasztok, első béta óta nyomom a játékot és nagyon tetszik, viszont ebben az új Invasion ligában képtelenség egyedül, vagy akár ketten menni.

Olyan klánt keresek, vagy olyan játékosokat a klánomba, akikkel rendszeresen együtt tudnék játszani, hétköznapokon olyan délután 7-től éjfélig, meg persze hétvégén amikor épp hogy.

Steamen elértek, Csatrad néven. ha nincs steam, akkor skype ugyanezen a néven.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info