Hungarian Corner

Haha
Na erre tényleg nem számítottam! Német sarok mellett magyar sarok, ezt nektek európa! Egyébként mit tudtok, mekkora lehet az itteni magyar közösség? Van esetleg egy jelentősebb klán ami összefogja a többséget?
Ha visszaolvasol, akkor máris megtudod. :)
ElysiumGate POE Klán:
http://www.pathofexile.com/guild/profile/91153

IGN: RedDuh
Hellósztok.
Olyan problémám lenne hogy,dinamikus az ip címem, így minden nap mikor bejelentkezek lock-olják az accom, így mindíg kapok egy mail amibe benne van a kód az unlockoláshoz.
A kérdésem az lenne ki lehet-e valahogy azt kapcsolni hogy ne kelljen minden bejelentkezésnél kódot mindíg bemásolni.

Előre köszönöm a segítséget.
Ugyanez a dinamikus IP-cím miatti állandó blokkolás van nálam is :P
"
Dontex wrote:
Hellósztok.
Olyan problémám lenne hogy,dinamikus az ip címem, így minden nap mikor bejelentkezek lock-olják az accom, így mindíg kapok egy mail amibe benne van a kód az unlockoláshoz.
A kérdésem az lenne ki lehet-e valahogy azt kapcsolni hogy ne kelljen minden bejelentkezésnél kódot mindíg bemásolni.

Előre köszönöm a segítséget.


nem, sajnos nem lehet.
Üdv mindenkinek! Akinek van kedve, csatlakozzon a klánunkhoz. A neve Kingdom of Gods. Illetve nyugodtan bejelölhettek barátnak is. A nevem: TheGodOfWarriors. A guild tagsághoz előfeltétel nincs, maximum az, hogy játsszál rendesen ;-)

Facebook csoport is van: Path of Exile - Kingdom of Gods Guild (HUN)
Last edited by DaemonXHUN on Jan 12, 2014, 5:22:04 AM
Sziasztok! Jó tudni, hogy többen vannak magyarok közül. Kár hogy korábban nem találtam meg ezt az al-fórumot, sokat segített volna. :) sandor555 ti mennyire vagytok aktívak? Hasznát látjátok egy jelentleg 28-as templarnak? Sajnos azzal még nem vagyok egészen tisztában, hogy ilyen játékokban a guildeknek milyen célja van, azon kívül hogy közösséget alkotnak. :)
Magyar Guildet keresek.
Ha kicsit visszaolvasol, 2 magyar guildbe is lehet csatlakozni. Érdemes valamelyik leadert ingame keresned!
Sziasztok , en 3 napja kezdtem el POE-et megkell hagyni 8 eve ez az elso hack n slash jatek amit gamelek, es igazan szokatlan es egyben szorakoztato, keresnek 1 aktiv magyar legiot s akarki aki segitene vagy csak csupan beszelgetne add oljon baratnak MrsHattori-t, ranger :) mrt igy egyedul solo-ban kicsit unalmas megkellhagyni

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info