Hungarian Corner

Majd feljön, ha megkapta az emailt a bétába kerülésről :)
Reméljük egy kulccsal is meglep minket. :)
Ma sem vagyunk elég szerencsések, remek ez a lottó sorsolás. :) Talán majd legközelebb.
Ha valakinek akad egy felesleges beta kulcsa, azt megköszönném :) ! Már csak ezért is mert a youtube-os postolók többsége ranger meg witch karikat mutat be én viszont sokkal érdekesebbnek tartom a Templart, és ki szeretném már próbálni! :D
Eddig nem volt kegyes velünk a lottó sorsoló automata :)
Üdvözlet elvtársak! Öröm nézni, hogy hány magyart érdekel úgyszintén a játék, mint engem. :) Akinek esetleg van/lesz fennmaradt kulcsa, vagy bármije ami szükségeltetik a játékhoz, azt szívesen fogadnám. :)
Bizonyára még sokkal többet, de nem lehet Sticky témát létre hozni, be kell érnünk ezzel. Később biztosan lesz normális Community forum. Semmi hír a kulcs felől, bár ma már láttam, hogy ma regisztrál egyén is kapott. What a Waste!!!
Újabb magyar ideát. Csak rutinból néztem utána, hogy hátha találok valamerre honfitárs kommenteket, nem számítottam rá, hogy találok is valamit. Lehet, hogy egy szép kis magyar közösség megalakulásának leszünk tanúi? Örülnék neki.
Csatlakozok az előttem szólókhoz, szívesen fogadok ( és adok, ha lesz ) béta kulcsokat.
Sok szerencsét mindenkinek!
IGN: Afra

Check out the Golden Skeleton Tradehouse!
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/519557
Egy kicsit aggasztó, hogy mennyi account regisztrálva és mennyire kevés ember vehet részt a Beta -ban, persze closed Beta szóval ez rendben is lenne, de mégis javíthattak volna ezen a sorsolósdin. Remélhetőleg nem húzódik el túlzottan sokáig a dolog. Egy közösségnek ha korrekten viselkednek, egyetlen kulcs elég. Máris tovább tudja adni és a soron következő felveheti ismét a következő embert. Persze ez csak igy corner módon műküdik. De egyelőre egyikőnk sem kapott semmit sajnos.
Várunk. Persze ez nekem bizonyára könnyebb, mint azoknak, akik mondjuk év eleje óta nyomon követik a játék fejlődését. Most egy nagyobb hullám érkezett ide, ahogy látom, többek között TB videója kapcsán ( engem is ez hozott ide ), szóval várható, hogy ritkásabbnak tűnik majd a kulcs osztás. Viszont addig is, mi a véleményetek a játékról? Melyik kaszttal akartok indulni, ha bekerültök?
IGN: Afra

Check out the Golden Skeleton Tradehouse!
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/519557

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info