Hungarian Corner

A mai nap sem történt érdemleges változás, talán máskor. :)
Ha a játék kiforrotta magát, remélhetőleg lesz magyar fansite is. Ha nem, hát majd csinálunk egyet.
Igen, annak már saját kezdeményezésnek kell majd lennie. És sok lelkes ember kell hozzá. De, úgy tűnik, hogy ennél a játéknál ilyenekből nem lesz hiány :) És még sehol se vagyunk a megjelenéstől, és már most szállingóznak az emberek.
IGN: Afra

Check out the Golden Skeleton Tradehouse!
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/519557
Találtam egy lehetőséget kulcs szerzésére, hátha nem találkoztatok még vele. A következő jútyúb videót kell megnézni hozzá, és követni az instrukciókat. 8 kulcsot adnak kézhez, ha épp van egy kis szabadidőtök, meg lehet próbálni. Félek tőle, hogy nagyobb az esélye, hogy innen szereztek kulcsot, mint a hivatalos sorsolás eredményeképp :)
Itt is van: watch?v=j0fA-4z_DdU&feature=feedu
szept 14.-ig lehet próbálkozni, persze angol tudás szükséges hozzá :)
Sok szerencsét!
( ahogy látom, ma 21:00-kor már kirakták az itteni fórumra is )
IGN: Afra

Check out the Golden Skeleton Tradehouse!
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/519557
Last edited by Dzzrna on Sep 11, 2011, 5:08:16 PM
kcqsofkfjvxwml,v f,fnfnzpzoojfzao ojauoruza jaopzjr !
Ahogy egyre több információ lát napvilágot a D3-ról (nincs skill fejlesztés, valódi pénzes AH stb..) egyre inkább hajlok affelé, hogy inkább a PoE-t fogom nyomni és nem tömöm pénzel a buzi activisont.
"
Aphrodiziak wrote:
kcqsofkfjvxwml,v f,fnfnzpzoojfzao ojauoruza jaopzjr !


I must congratulate you for your astonishing intelligence and trolling initiative :P
"
Dzzrna wrote:
Találtam egy lehetőséget kulcs szerzésére, hátha nem találkoztatok még vele. A következő jútyúb videót kell megnézni hozzá, és követni az instrukciókat. 8 kulcsot adnak kézhez, ha épp van egy kis szabadidőtök, meg lehet próbálni. Félek tőle, hogy nagyobb az esélye, hogy innen szereztek kulcsot, mint a hivatalos sorsolás eredményeképp :)
Itt is van: watch?v=j0fA-4z_DdU&feature=feedu
szept 14.-ig lehet próbálkozni, persze angol tudás szükséges hozzá :)
Sok szerencsét!
( ahogy látom, ma 21:00-kor már kirakták az itteni fórumra is )


ha jól gondolom, akkor Lumin youtube videóira gondolsz, nem tudom nézi-e még valaki, én imádom őket, nagyon nagy arc a csávó :D
"
brainfart wrote:

ha jól gondolom, akkor Lumin youtube videóira gondolsz, nem tudom nézi-e még valaki, én imádom őket, nagyon nagy arc a csávó :D


Ő bizony. Sajnos csak most találtam rá, amikor PoE anyagot kerestem, hogy elüssem vele az időt, de elég komoly munkássága van, ahogy látom. Viszont ez annyit tesz, hogy lesz egy ideig néznivalóm :D
Sajnos csak pár igazán jó minőségű videó van kinn a bétáról, de az övéi ilyenek.
IGN: Afra

Check out the Golden Skeleton Tradehouse!
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/519557
Próbálom megígérni minden új videója előtt, hogy ne spoiloljam magamnak a játékot (még ha be sem kerülünk bétatesztelni, egyszer úgyis kijön :P) de mindig végignézem, mert annyira jó az arc dumája :D

egy másik channel amit néztem az "ForceSC2strategy" csatornája volt, de ő sokkal gyorsabban végigtolta ez első karakterével. ő is jó arc egyébként, már elkezdte egy Duelist-tel, Marauder-rel is (az első Witch volt), de ott legalább meg tudtam fogadni, h jó, most már csak Lumint nézem :P:P

Ha esetleg kifogynál a videókból őt nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info