Hungarian Corner

"
ugabuga wrote:
Sziasztok,

onslaught ligában ha vannak aktiv magyar játékosok szivesen csatlakoznék, állandó map party jó lenne, jelenleg 84 es dischargellel tolom.

In game megtaláltok Ugabooom néven.


Aletta ocean
Sziasztok :)

Beta óta játsztok a játékkal de úgy eddig komolyabban nem feküdtem rá mert komplikáltnak tűnt de most viszont mivel már kicsit jobban értek a dolgokhoz ezért keresek Hardcore társat akár csapatot is. Elején az lenne a célom hogy jussunk el minnél elöbb 60-70es szintig (mindenki aki a csapatba van) aztán pedig hétvégén mappoznánk olyan időpontba ami mindenkinek megfelel :) Jelenleg a legnagyobb hardcore karakterem egy 43mara, de az egy tank és én a ranged-nek vagyok a hive és jelenleg egy LA duelist-et csinálok nem rég kezdtem vele :) Ha kedved támadt csatlakozni akkor In-game elérsz : Humble_Beast néven a Hardcore ligába :)

mi a fene
nem is tudtam hogy itt ilyen topic is van :D
üdv mindenkinek!

My IGN: Norbey
sziasztok !
örülök hogy rátaláltam erre a magyar forum oldalra végre magyarul is irogathatok olyanoknak akik szeretik eszt a játékot játszani.
szeretném megkérdezni töletek hogy van e olyan köztetek aki régeb ota játszik a játékkal és versenyeken egész türhetö eredményeket ért el pl 90 perces turbo solo-n 15-17 szint vagy ennél jobb az a helyzet hogy amennyire az idöm engedi az összes versenyen részt veszek éjjeles héten 3 orákat aludtam naponta kimeritö volt visszatérve nem birok az eddigi eredményeimnél jobb eredményt elérni ha megszakadok sem egyszerüen fel se birom még épp észel fogni hogy a g...-be lehet az hogy senkivel és semmivel nem foglalkozok futok mint egy örült és mire elérnék az elsö pálya végére és elkezdeném ölni HILLOK-ot már megölik és szintet is lépnek ez még hagyám de mire átfutok a második pályán és eljutok a mud flats-ba addigra megvan a medicin quest átjön mud flats-ba de adigra én 2-3 szintü vagyok ö meg 7-ik!!nem tudom segithetne valaki megmagyarázni hogy lehet ilyen gyors valaki meg hogy lehet majdnem 1 percenként 1 szintet fejlödni egyszerüen nyomába se tudok érni azoknak akik pl 90 percesen én megfeszitve elérem a 10 isteni csodával 11 szintet más meg 27 szintig jut !!!ez a külömbség oriási remélem tudtok segiteni a segitségetek válaszotok elöre is köszönöm!!!
sajnos probáltam játékban cseten angolul translatoral irogatni kérdezösködni de szerintem kis fiatal csávok kifikáztak lehordtak kiröhögtek elég szarul esett azt hittem hogy akik ezt játszák segitenek egymáson de ha ez titok és mindenkinek maga kell hogy rájönni akkort irják meg majd rájössz ráadásul 1-2 rendesebbik is csak annyit irt nincs titok játszak gyorsan még el is hinni ha pl max 5 szintnyi külömbség lenne de nem 5 hanem 15 a külömbség nem hinném hogy a gépem szar lenne bár a netem nem egy express vonat csak 1MB-os a gépem 4 mag win7 64 bit 4 gb ram gef 550TI 1gb ddr5 192 bit vidikari szerintem ez böven elég.
bocs a sok irásért skacok és várom "terelgetö" utmutato tippetek ötleteteket tanácsotok
Hi magyarok!
Nemesis ligát tolja majd valaki?Mert én fogom,és jólenne magyarokkal, szólózni meg randomokkal szenvedni nincs kedvem ugyhogy vegyen fel akit esetleg érdekel a dolog vagy irjon rám.
További szép napot!
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e itt valaki aki elgondolkodott már egy magyar guild létrehozásán. Szerintem hasznos lenne, ha össze tudnánk gyűlni egy guildben, így mindenki találhatna társakat mapozáshoz/fejlődéshet/pvphez, vagy amihez éppen kedve van.
Beta member since 0.9.5
HC
Hello. Gergoo2 én nagyon jó ötletnek tartom . Én speciel nagyon nehezen találok magyar játékosokat . Lehet mert hardcore on kevesebben vannak vagy esetleg összesen nincs sok magyar egyenlöre . Sajnos ez a forum thread sem valami aktiv ,h most ez azért van mert kevesen tudnak a létezéséröl vagy minenki aki rendesen játszik kisebb baráti társaságban tesz azt.
A magyar Guild engem is erdekel . Szerintem nem sokan hasznaljak a forumot mivel a patch info ott van a client-en.
Magyar guildet!!!
Támogatom! :)
"just for try, for see and for know"

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info