Hungarian Corner

"
defendertomz wrote:
Üdvözletem!

Jó ideje nem játszottam már, de most hogy 1.0 a játék, neki lendülnék újra. Ez a Scion meg is tetszett, így gondoltam próbálkozom egy spectral throw buildel. Első ránézésre így néz ki:
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgAA8pebXaiaWlJKyG6qtfI1kv6PTeOmVzGeqW54DVivNug6UjJ-hykOPBRxQarfv6cw977iYTB3lZtlpyb4ZFIwT2C7waOuUBNMrFmI8edj_gryRTrh2E2UoNpiaHSezdIhVw3ZYRku1I-53e8O51JUSV8_9kiMz1BQWGPG2CftrKpyqXzZ891koxpVYSGE73Tteu9gSwUtxFgn1V4TG8hDMbZBTioppQ==

Érdekelne a véleményetek, fog ez így működni?


Hali, sztem a resolute techniquet fölöslges kitenned, a blood magicet nem ajánlom mert sok dps-t vesztesz ha nincs aurád, és ha már az iron reflexet kiteszed akkor ajánlom az unwavering stancet.
Kihagytad a lava Lash-t 30% fire dmg-t ad az elég jó boost meg kicsit lejjebb kihagytál 2 12% os hp passzívot az is fontos.
A dobálással projectilet csinálsz a fegyverből szóval a duelist jobboldalán lévő projectile passzívokat is ajánlom figyelmedbe.
Közelharcra/bossok ellen talán hatékonyabb a double strike multistrike-al.
"I'm programmed to say something that is kind and uplifting at this point, but there is apparently an error that is working in my favor."
Üdv.
régebben volt egy oldal, ahol leírtak buildeket, rendesen alapoktól kezdve, hogy milyen gemet, kitől kell kérni, kitől kell a küldetést felvenni. Milyen fegyvert használjunk normon...stb
Úgy emlékszem itt a hivatalos oldalon volt, de most nem találom sehol, nem tudjátok, van ilyen buildes oldal, ahol le is van írva kitől milyen rewardot kell kérni? Illetve, hogy a gemeket mibe lehet bele rakni.
Köszi előre is a segítséget :)
Last edited by cubai on Nov 2, 2013, 4:40:13 PM
"
Alternalo wrote:
"
defendertomz wrote:
Üdvözletem!

Jó ideje nem játszottam már, de most hogy 1.0 a játék, neki lendülnék újra. Ez a Scion meg is tetszett, így gondoltam próbálkozom egy spectral throw buildel. Első ránézésre így néz ki:
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgAA8pebXaiaWlJKyG6qtfI1kv6PTeOmVzGeqW54DVivNug6UjJ-hykOPBRxQarfv6cw977iYTB3lZtlpyb4ZFIwT2C7waOuUBNMrFmI8edj_gryRTrh2E2UoNpiaHSezdIhVw3ZYRku1I-53e8O51JUSV8_9kiMz1BQWGPG2CftrKpyqXzZ891koxpVYSGE73Tteu9gSwUtxFgn1V4TG8hDMbZBTioppQ==

Érdekelne a véleményetek, fog ez így működni?


Hali, sztem a resolute techniquet fölöslges kitenned, a blood magicet nem ajánlom mert sok dps-t vesztesz ha nincs aurád, és ha már az iron reflexet kiteszed akkor ajánlom az unwavering stancet.
Kihagytad a lava Lash-t 30% fire dmg-t ad az elég jó boost meg kicsit lejjebb kihagytál 2 12% os hp passzívot az is fontos.
A dobálással projectilet csinálsz a fegyverből szóval a duelist jobboldalán lévő projectile passzívokat is ajánlom figyelmedbe.
Közelharcra/bossok ellen talán hatékonyabb a double strike multistrike-al.



Kösz szépen! Azóta kicsit jobban beleástam magam a témába, és úgy döntöttem, inkább duelist-et indítok, jelenleg így állok vele, lvl41 nemesis. http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgQAAecFLRQgGlUbyCXfKaUyfjboOlJAoEMxRmlHfkrITipQR1ivXhNgS2EhZKNlTW5pbqp07XgNeu-E2YTvh2qQbJkrnrmfy6cwqW6plKvFtfK2Qb2BvqfEuNX4974=
"
cubai wrote:
Üdv.
régebben volt egy oldal, ahol leírtak buildeket, rendesen alapoktól kezdve, hogy milyen gemet, kitől kell kérni, kitől kell a küldetést felvenni. Milyen fegyvert használjunk normon...stb
Úgy emlékszem itt a hivatalos oldalon volt, de most nem találom sehol, nem tudjátok, van ilyen buildes oldal, ahol le is van írva kitől milyen rewardot kell kérni? Illetve, hogy a gemeket mibe lehet bele rakni.
Köszi előre is a segítséget :)

most kb a path of poe nevű oldalt használják talán a legtöbben, de ha több segitség kell akkor szeretettel vár a Magyar mennydörgők guild, ahol a chat magyarul megy, és csak magyar tagok vannak
IGN: Vensun
Köszi :) karakter nevem SzokeRibi, örülnek ha bevennétek :)
Üdv!

Dominus megölése után minek kell történnie? Megjelent egy portál, beszéltem a nővel, aztán szépen lefagyott...
Hogy lehet nehezebb fokozatra lépni? Vagy ez a karakter ennyi volt?
Segítségeteket előre is köszönöm!
"
etics wrote:
Üdv!

Dominus megölése után minek kell történnie? Megjelent egy portál, beszéltem a nővel, aztán szépen lefagyott...
Hogy lehet nehezebb fokozatra lépni? Vagy ez a karakter ennyi volt?
Segítségeteket előre is köszönöm!


Az pech, a portálba be kellett volna sétálnod, és máris a következő fokozaton találod magad a parton ahol a játék elkezdődött (csak minden erősebb/nagyobb szintű)
Elképzelhető hogy emiatt újra meg kell majd ölnöd Dominust, de ha épp online vagyok ebben tudok segíteni.
"I'm programmed to say something that is kind and uplifting at this point, but there is apparently an error that is working in my favor."
Last edited by Alternalo on Nov 8, 2013, 6:11:44 PM
Üdv ah van magyar guild szívesen csatlakoznék SkandiWitch a nevem jelenleg lvl37 vagyok.
Fire irányba indultam el.
Standard league-ban nyomom.
Last edited by norec79 on Nov 11, 2013, 1:05:12 PM
Sziasztok!
Hol lehet csatlakozni a guildhez?
jelenleg 26os-os Scion vagyok,fejlődésben :D
én olyanokat keresek, akik endgamet játszanak...

pm.: Passepoil

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info