Turkish Corner

SparKoTR Oyun içi ID.. Arkadaş listenize eklersiniz.. Genellikle günde 1-2 saat oynarım.
ben burdan yetkili kişilere seslenmek istiyorum
forum yöneticisi olan bir arkadaş fikir ve görüşlerimizi gereken yere aktaracağı adı altında bir msj okumuştum

ben 6 lı olarak 12 stash aldım ve yaklaşık 2 ay sonra ambush lig bitti

şimdi ben burdan soruyorum siz kafanıza göre lig kapayıp açın diye mi biz size para yatırıyoruz

üstelik yeni açılacak ambus lige tekrar geçiş yapamıyoruz stash üniteler de buna dahil

2 ci bir ambush lig /server açılması bukadar zor muydu _?

hepinize lanet olsun diyorum

ve (bu oyunda kimse para ile kral olamaz lafını poe yapımcılarına hatırlatırım bukadar delikanlı iseniz ambushdan standarda geçenlerin STASH ünitelerini tekrar ambush lig e taşırsınız)

(.)

Oyunun başından beri yapılan bir şey bu deadlight. Ambush vs. 4 aylık liglerdir. Belli bir zaman başlar ve belli bir zaman sonra biter. Karakterlerde itemlarıyla ve stashle birlikte standart servera çekilir.
Selamlar..
Selamlar Kardesler, bi türkce oyuncular icin bi Teamspeak, veya Guild kurmayi ne dersiniz?

Selamlar arkadaşlar :) Türk guildimiz var hali hazırda teamspeakde mevcut ^^ dilerseniz katılabilirsiniz
IGN: Zindandelen
.
Last edited by sakirosman on Sep 17, 2014, 2:03:45 PM
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki haftadır oynuyorum (lvl45 ranger). Bir şeyi merak ettiğimde sorular sorabileceğim, yardımlaşabileceğimiz bir guildle oynamak kesinlikle daha eğlenceli olacak benim için. Hatta 25-30 yaş üstü amca, hala, dayı, teyze, anne, baba modlarında arkadaşların kurduğu bir guild, allaam ne iyi olurdu :) Community nasıl işliyor, guild sistemi nasıl hiçbir fikrim yok. Forumu bile yeni farkettim, o derece. Ne güzel gömmüşler herşeyi içine. Yardımsever, cicik arkadaşlarımızın beni yönlendirmelerini rica ediyorum. Teşekkürler şimdiden. Server farkediyor mu karakterler için bilmiyorum. Europe, WisteriaWine.
Activ guild warmı yeni rampage leaginde 3 ay oynıycam
Bende yeni başladım beyler hala oynayan varmı yardımlaşabileceğimiz birlik olabileceğimiz diablo tutkunuyum ve bunu oynamak bu güne nasip oldu tüm TÜRK Playerlere selamlar olsun

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info