Turkish Corner

selam beyler. ben nemesiste takiliyorum. yardima ihtiyaci olan ya da oyun hakkinda genel olarak konusmak isteyen arkadaslar ekleyebilir genelde her gun oyuna giriyorum.
Arkadaşlar oyunu gördüm indiriyorum böyle oyunları seviyorum Diablo alamamıştım bunu oynamak nasipmiş merak ettiğim şeyler var mesela bu yetenek ağacı cidden fazla büyük acaba karışıklık oluyormu ? Oyun şu anda ücretsiz umarım hep ücretsiz kalır :) Birde oyunda oyuncu sayısı çokmu ? Ben internetten tanıtım videoları inceleme videolarında hiç görmedimde oyuncu falan ondan sormak istedim. Şimdiden teşekkürler :)
Europa dayım Nickim ULucami Marauder'im Level 31 Pm atmanız yeterli
[Removed by Admin]
IGN: CastleM
Last edited by Henry_GGG on Mar 9, 2014, 6:06:09 PM
İnsanlar buraya gelmiş ve gitmiş kimse kimsenin yazdığına cevap vermemiş ki genelde insanlar birbirlerinden normalde kaçtığı için burada kaçıyor olmaları garip gelmedi doğrusu :) iyi oyunlar arkadaşlar...
Arkadaşlar benim forum sitemde path of exile bölümü var orda bir topluluk oluşturabiliriz isterseniz ve rahatça konuşabilirsiniz.
Üyelik ücretsizdir.Sitemiz adresi http://seliminyeri.net/forum.aspx ve yakında oyun içi videoda çekicem beklerim.
Merhaba arkadaşlar standartta 81 rangerım acaba guild var mı ?
Bugün oyuna girilmiyor ve de siteye. Firefox üzerinden stealthy kullanınca giriliyor. Başkasının başına geldi mi bu?

Bir tek Türkiye'den mi girilmiyor acaba. Ben buna benzer sorun belirten göremedim henüz.
Herkese merhabalar beraber oynamak isteyen arkadaşlar için IGN:KareMerdane veya forumdan pm atabilirsiniz çok iyi bir oyuncu değilim ama birbirimize yardımcı olabiliriz.
Biz Hep Burdayız

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info