Turkish Corner

Merhaba :)
Rampage liginde özellikle master görevleri ve maplarda birbirine yardimci olabilecek bir Türk guildi ariyorum. ( olmadı guildi olmayan bi kaç kişi toplanıp yeni bi guild de kurabiliriz. :) )
IGN: EdwardShitado.
Güzel sakin sakin oyun oynayan 30+ oyuncuların bulustuğu bir klan varsa bende katılmak isterim.standart ve hc oynuyorum.
merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım. kurulu bir türk guild varsa ts vb. iletişim bilgileri verirseniz katılmak isterim iyi günler.
Ölmüş buralar :D
IGN: Zindandelen
Varmı halen Türk Guild ya :D
Keşke bi türk guild olsa da beraber oynasak ya
Oyunu hala oynayan arkadaşlar var ise bir araya gelelim buradan nicklerinizi yazında. Bir guild de kurabiliriz yeterli çoğunluğu oluşturabilirsek..
oyunda aktif guild bulunmakta
Saldour a mesaj atın
arkadaslar merhaba, oyuna yeni başladım standard ligde. skill agacı mevzusu bana karışık geldi. bunu neden söylüyorum çünkü, skill ağacında puanları verirken oyun hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor. ilerde karşına çıkacak itemleri gemleri kompozisyonları bilmek lazım. karşımda sayısız yolu olan bi kavşak var ben nereye gitmem gerektiğini bilmiyorum. bu konuda her türlü yardıma açığım..
Biraz ingilizcen varsa, guidlere bak ve onlari kopyala. Yoksa bu oyunu deneye deneye ögrenebilirsin baska yolu yok. O ögrenme asamasini atlattiktan sonra zaten hersey serbest. Böyle birseyle basla istersen : http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/73072

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info