[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1. SneakyNemesisSkeletons
2. 37
3. SC tylko
4. ciężko powiedzieć ponad 1000
5. średnio doświadczony
6. jak na razie grałem cały czas sam, ale chcę spróbować pograć trochę w party i się trochę rozwinąć jeżeli chodzi o craftowanie z pomocą bardzie doświadczonych ode mnie

1. InfernopatxD
2. 34
3. SC tylko
4. 190 h praktycznie tlko ten sezon
5. Jakąś wiedze już posiadam lecz w dalszym ciągu początkujący
6. Do tej pory grałem solo. Szukam guild aby urozmaicić gre
1.MonstersMakeBrrrr
2.22
3.SC Sentinel
4.~1000
5.raczej beginner :D
6.No hej, jestem Kacper, jako, że nikt z znajomych nie gra to chce znaleźć jakieś miłe osóbki to mielenia mobów
.
Last edited by narval_north on Aug 9, 2022, 1:18:15 PM
1.a3pl
2.40+
3.Gram tylko na ligach SC. Standard mnie nudzi a na hardcory nie mam siły :)
4.Ile godzin ? Kilka lig pograłem więc pewnie ponad 1000 ale ile to nie mam pojęcia.
5.Begginer to raczej nie, do veterana też mi daleko. Coś tam ogarniam tyle że lubię grać różnymi buildami.
6.W grach sieciowych to z reguły doświadczenie klanowe miałem raczej w grach typu MMORPG czy FPP nastawionych na PvP i duże eventy gdzie była mocno stawiana sprawa obecności, discorda czy ukierunkowanej aktywności na co obecnie nie mam już ani czasu ani chęci. Gram typowo dla rozrywki a po tych kilku latach w PoE to tak myślę że obecność w jakiejś guildi może mi pozwolić na nowe odkrycia :)
Witam.
1.Dekarf
2.40
3.SC
4.1600
5.experienced player
6.Kiedyś no life CP party player, teraz real życie na 1 miejscu. Gram dla przyjemności zazwyczaj kilka godzin dziennie o różnych porach dnia.
1.In game name - Cycalonefaja
2.Twoj Wiek - 36
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) - SC nie czuje sie na silach na HC poki cos.
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) - niecale 1000h
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) = cos pomiedzy beginner a experienced gamer
6.Kilka slow o sobie =] Lubie pograć, glownie w h&s czy strategie lub RPGi. Ostatnio dość mocno pochłania mnie świat customowych klawiaturek:)

Pozdrawiam
sup AzegarTakTyka

Nick mojej postaci hmm zalezy od buildu i wlasnego upodobania
Gram głównie sc na kazdej lidze w zależności od czasu jaki posiadam.
Grałem przez trochę na konsoli ale jednak PC jest "bEttEr"
doświadczenie ?>?? coś wiem o poe ale nadal dużo jest dla mnie tajemnicą.
Kilka słów o sobie ?? szczery aż do bólu. Czarny humor i dystans do życia.

Gram w dość osobliwych godzinach ze wzgledu na pracę aczkolwiek dobrze było by śmignąć kilka beachhed razem dla expa albo supportować end game bossy. Nuda grać samemu.
1.In game name - gomez38a
2.Twoj Wiek - 30
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) - SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo)- okolo 600
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) - beginer/sredniozaawansowany
6.Kilka slow o sobie =] W POE jestem przede wszystkim dla mile spedzonego czasu, tym sie kieruje grajac.
1.przyczajony_tygrys
2.43
3.sc
4.kto to liczy
5.mozna powiedziec ze doswiadczony chodz uwazam ze to malo na poe
6.uwielbiam POE

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info