[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1.In game name: acc - Pirat31, w grze:aktualnie BerserkPirat
2.Twoj Wiek:45
3.Liga na ktorej grasz: SC affliction
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): ok. 3500h
5.Poziom doswiadczenia w PoE: doświadczony
6.Kilka slow o sobie: gram dla rozrywki , dotąd bez gildii , ale myślę że czas zacząć nowy rozdział i pograć w grupie:).
1.In game name WybuchowyKsiadz
2.Twoj Wiek 19
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) temp SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) 200
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) Beginner/experienced
6.Kilka slow o sobie =] Zazwyczaj gralem samemu dla własnej rozrywki, aczkolwiek przyjemniej by było grać z większym gronem osób
1.ZeusTheGreat
2.38
3.Sezon/SC
4.niecałe 500 godzin
5.Powracający po latach, powiedzmy, że początkujący.
6.Gram dużo (od kilku do kilkunastu godzin dziennie, na miarę możliwości). Na tą chwilę czas dzielę między rodzinę, Diablo 4 i od kilku dni znów PoE. Od czerwca jeszcze będę musiał wygospodarować czas na pracę, póki co jestem na zwolnieniu ;) Discord tak, głosowo tak.
1.In game name Colector
2.Twoj Wiek 33
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) sc
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) 300
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) beginner
6.Kilka slow o sobie =] Jestem ze śląska mam duzo wolnego czasu dlatego szukam guild jestem troche nubkiem w POE xDDDDD
1.saymon_
2.33
3.Softcore
4.Steam pokazuje ~80h
5.Beginner
6.W sumie zaczynałem w poe od samego początku jednak gra do mnie nie trafiła, od zawsze byłem wielkim fanem diablo 2, niedawno wyszło last epoch które zrobiło na mnie ogromne pozytywne wrażenie więc postanowiłem dać kolejną szansę poe. Jest ciężko ale gra mi się naprawdę fajnie. Mam więcej wolnego czasu, chciałbym zobaczyć jak gildia działa poznać nowe osoby na ten moment tyle.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info