[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .



1. Foma1234
2.33
3.SC Trade Liga
4.Ile godzin masz przegrane w PoE : Zapewne kilka tysi, ponad 20 postaci 90 plus, ostatnio dokupione sloty na nowe ;)
5.Poziom doswiadczenia w PoE: experienced player, zaden meta gracz ale jednak trochę doświadczenia się nabyło przez ten czas
6. Do tej pory przeważnie grałem solo i po prostu stream odpalony na drugim moni, ale jednak brakuje większej możliwości socjalizacji z innymi graczami, głównie gram w Poe, czasami jakiś warhammer, albo jakieś nowości, na więcej nie starcza czasu, sukces że udało się wytłumaczyć kobiecie co to znaczy start ligi ;)
1.IGN:
Zevisto

2.Wiek:
30

3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC)
Temp SC, czasem SSF (nie gram na standard)

4.Ilość godzin w grze:
3000+

5.Poziom doświadczenia:
Veteran

6.O mnie: Gram w PoE od bety na SC, pracuję, twórca div card "The Cheater", wracam co ligę i spędzam w niej między 1-2 miesiące, zazwyczaj kończę grę mając w banku 1 mirror+.
1.IGN: mordeczkaTR
2.Wiek: 25
3.Liga: SC
4.Gram od ligi 3.14 aktywnie(nie gram na steamie więc ciężko określić ilość godzin)
5.Doświadczenie: średnio doświadczony
6.Coś o sobie: Niewolnik pracy i poe :)
1. michajo
2. 29
3. tylko temp ligi, ostatnio HC
4. ponad 3k h zmarnowanych
5. Chciałoby się powiedzieć Veteran, no ale jes jak jes
1. Asmeroth_Tox
2. 31
3. SC
4. 300
5. Początkujący
6. Lubie w wolnej chwili ponawalać hordy potworków i liczyć ,że dropnie coś przydatnego. Przy okazji lubię pobiegać w party. Gram jak mam czas po pracy :)
Czesc,

1.Wetfur
2.38
3.temp. SC
4.~3400h
5.beginner
6.Praca, czasem cos sie popyka :)
1.IGN: Miner_Fucker
2.Wiek: 30
3.Liga: SC
4.Gram od ligi: Talisman 3k h
5.Doświadczenie: tak
6.Coś o sobie: Tydzień L4, bo nowa liga.
1.Loknir
2.40
3.Temp SC
4.Od 2013 roku z większymi i mniejszymi przerwami.
5.experienced player
6.Jakby doba miała przynajmniej 36h... byłoby więcej czasu na przyjemności ;)
1. Bijazz
2. 38 lat
3. temp SC (HC w PoE? dla ludzi z bardzo silnymi nerwami ;)
4. 4000h+
5. experienced player
6. Nie lubie otwartych pytań ale niech będzie. 38lat, facet, gram bo lubie, pracuje bo musze, hobbystycznie fotograf amator (portret i pochodne). Cel w Poe - zebrać wszystko, typ kolekcjoner. Szukam gildi bo pewnie jeszcze dużo nie wiem, a przydało by się granie w party. Obecnie się męczę z levelowaniem (90+) bo uparcie gram jednym buildem który z ligi na lige jest nerfiony.
1.MLECZ
2.25
3.SC
4.4600+
5.experienced
6.Czarny humor

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info