[Elköltözött][Thread moved]

oké, elég sokat haladtam szerintem. 14-es szintű shadow vagyok jelenleg, végeztem a börtönnel. Itt vannaka kérdéseim. Mivel nem vagyok jó angolból lehet, hogy van ami le volt írva a játékismertetőben csak nem tünt fel a kifejezés miatt, ezekért előrre is bocsánat.
Az első, hogy akkor a gemekkel lehet új támadásokat szerezni ha beteszem egy tárgyba?
A második, a gemek kitudom késöbb venni a tárgyból?
A harmadik, vannak tárgyak amelyek pirossak az eszköztárban és nem tudom betenni, ez azért van mert kaszthoz kötött vagy mert valamely attribútum nem ér el egy adott szintet? Ha igen, hogy tudok ezen változtatni?
Egyelőre ezeket szeretném csak tudni, van még pár a nem felszerelés tárgyakkal kapcsolatos kérdésem de azt majd később teszem fel ha nem találok rá választ.
Még annyi, hogy whispering-ek mik?
"
barnobias wrote:
oké, elég sokat haladtam szerintem. 14-es szintű shadow vagyok jelenleg, végeztem a börtönnel. Itt vannaka kérdéseim. Mivel nem vagyok jó angolból lehet, hogy van ami le volt írva a játékismertetőben csak nem tünt fel a kifejezés miatt, ezekért előrre is bocsánat.
Az első, hogy akkor a gemekkel lehet új támadásokat szerezni ha beteszem egy tárgyba?
A második, a gemek kitudom késöbb venni a tárgyból?
A harmadik, vannak tárgyak amelyek pirossak az eszköztárban és nem tudom betenni, ez azért van mert kaszthoz kötött vagy mert valamely attribútum nem ér el egy adott szintet? Ha igen, hogy tudok ezen változtatni?
Egyelőre ezeket szeretném csak tudni, van még pár a nem felszerelés tárgyakkal kapcsolatos kérdésem de azt majd később teszem fel ha nem találok rá választ.



"Az első, hogy akkor a gemekkel lehet új támadásokat szerezni ha beteszem egy tárgyba?"
igen

"A második, a gemek kitudom késöbb venni a tárgyból?"
igen - jobb click

"kaszthoz kötött vagy mert valamely attribútum nem ér el egy adott szintet? Ha igen, hogy tudok ezen változtatni?"
Mivel minden kari más pontról indul el a fán ezért egyik pl nehezebben szerez intet/dexet/str-t mint a másik.
ezt tudod orvosolni olyan itemekkel (legkönnyebben ringekkel amuletekkel) amik adják a hiányzó statot, vagy ha nagyon muszáj teszel a fán a hiányzó statokra. ( poe.trade nevű oldalon tudsz keresni dolgokra és venni)

"Még annyi, hogy whispering-ek mik?"
nemtom mire gondolsz^^
My IGN: Norbey
Last edited by Norbinsz on Oct 9, 2016, 6:53:15 AM
Kössz a válaszokat. Vannak ezek a kis bossok minden térképen amik be vannak fagyva (pár másik gyengébb szörnnyel), azok szokták dobni. Ezek a kék kis tűszerü valamik.
"
barnobias wrote:
Kössz a válaszokat. Vannak ezek a kis bossok minden térképen amik be vannak fagyva (pár másik gyengébb szörnnyel), azok szokták dobni. Ezek a kék kis tűszerü valamik.


Azok essence-ek, ezek köré épül a jelenlegi temp liga. Orb of Alchemy-hez hasonló, de célzott eredményt adó currency-k. 7 különböző szintű essence van, egyre erősebbek, az "of Whispering" a legalacsonabb ezek közül.
Itt egy elég jó ismertető Ziggy-től:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1715391

Illetve a wiki-n is találsz sok hasznos info-t:
http://pathofexile.gamepedia.com/Essence
Sajnos nem nagyon tudok angolul így nem értem a videót. Mit csináljak velük?
Volna még 2 kérdésem. Az egyik, hogy mit csináljak Navalinál, a másik meg, hogy meg van a hideout de Tora napi küldijeiért sose tudok átmenni a kapun akármennyit kattintok rá, valami rendszer hiba lenne, mert már harmadik napja van ez?
"
barnobias wrote:
Volna még 2 kérdésem. Az egyik, hogy mit csináljak Navalinál, a másik meg, hogy meg van a hideout de Tora napi küldijeiért sose tudok átmenni a kapun akármennyit kattintok rá, valami rendszer hiba lenne, mert már harmadik napja van ez?


Navali az egy jósnö és silver coinod ha van akkor ad valami jóslatot azért cserébe( ehez kell némi angol tudás is hogy megércsd egyáltalán mit ad )
7 jóslatlehet egyszerre aktiv és ezek valamikor majd teljesülnek ha olyan pályán/mapon vagy olyan monstert megölsz amit éppen ir. Nagy részük semmire sem jó vagy unalmas, de akad pár érdekes és drága jóslat is de ezek elég ritkák.
"seek prophecyvel" kapsz uj joslatot egy silver coinért cserébe, "seal prophecyvel" pedig törölheted öket de azok 3-8+ coinba is kerülhetnek.

Tora tp be meg valószinüleg azért nem tudsz átmenni, mert valami blockolja a portálba lépést, valami fal vagy hideout item. Edit gomb és mozgasd arrébb torát valami tiszta helyre és próbáld ugy.
My IGN: Norbey
Last edited by Norbinsz on Oct 16, 2016, 11:32:20 AM
Sziasztok. Van egy levél 54 és Ranger ember. Nagyon jó ez a leírás sokat segített és már egész jól át látom a játékot. Egy valami nem megy a trade ( csere) hogy hogyan tudok másoktól tárgyat venni...
"
KeleHun2 wrote:
Sziasztok. Van egy levél 54 és Ranger ember. Nagyon jó ez a leírás sokat segített és már egész jól át látom a játékot. Egy valami nem megy a trade ( csere) hogy hogyan tudok másoktól tárgyat venni...


Szia
szinte mindenki a poe.trade nevü oldalt használja
ez egy keresö oldal
Ha eladni szeretnél akkor vagy veszel public stashtabot amivel pofonegyszerü eladni dolgokat, vagy trade forumon nyitsz topicot és próbálod eladni a dolgokat, ez elég kényelmetlen :\
My IGN: Norbey

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info