[Elköltözött][Thread moved]

"
egonn wrote:
Köszönöm:) Lesznek még magyarított vendor receptek?
Egy másik fórumon olvastam h nem minden flaskát lehet becserélni nagyobbra!Én is elakadtam az üvegvisszaváltásban :( Erre van orvosság?


Belinkeltem a wiki oldalt ahol fenn van az összes vendor recept.

Én nem tudok arról hogy lenne olyan amit nem lehet nagyobbra cserélni, szerintem az összeset be lehet, kivéve persze a legnagyobbat (Sanctified) mert attól feljebb már nincs más.
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
Szia Márkusz.

Léteznek olyan oldalak amelyekben Pénz ellenében pl. Valutákat, Fegyvereket stb....
lehet vásárolni...
Ezek mennyire legálisak,etikusak illetve szabályosak a játék szempontjából??????
Gondolkoztam ruhák készítésén az egyik karakteremhez de valutáim számai ezt nem engedhetik meg....

"
Cthulhu1982 wrote:
Szia Márkusz.

Léteznek olyan oldalak amelyekben Pénz ellenében pl. Valutákat, Fegyvereket stb....
lehet vásárolni...
Ezek mennyire legálisak,etikusak illetve szabályosak a játék szempontjából??????
Gondolkoztam ruhák készítésén az egyik karakteremhez de valutáim számai ezt nem engedhetik meg....




Szia

Van rá mód igen, de nem legális ! Bannolnak ha kiderül hogy ilyen szolgáltatást vettél igénybe, vagy ha hireszteled ezeket.

Üdv
My IGN: Norbey
"
Norbinsz wrote:
"
Cthulhu1982 wrote:
Szia Márkusz.

Léteznek olyan oldalak amelyekben Pénz ellenében pl. Valutákat, Fegyvereket stb....
lehet vásárolni...
Ezek mennyire legálisak,etikusak illetve szabályosak a játék szempontjából??????
Gondolkoztam ruhák készítésén az egyik karakteremhez de valutáim számai ezt nem engedhetik meg....




Szia

Van rá mód igen, de nem legális ! Bannolnak ha kiderül hogy ilyen szolgáltatást vettél igénybe, vagy ha hireszteled ezeket.

Üdv


Köszönöm..
Jo latni hogy vannak itt magyarok. En eppen egy csoportot keresek ( Ambush, Standard ), mert egyedul jatszok mar closed beta-tol es mar elegge unalmas egyedul csinalni mindent :-)
TH;DR

Too hungarian, didn't read. Or too magyar maybe?
Be ready. You're not paranoid, you're PREPARED.

I quit this game every few months and so should you to continue playing it in the future.

The device is believed to have been dropped
nagy itt a pangás.
My IGN: Norbey
Ha én állat lennék, nem tartanék embert a lakásban. Lármázik és piszkot csinál.

Meg egészségtelen.
a reklám kedvéért
My IGN: Norbey
bumpolom en is :-)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info