[Elköltözött][Thread moved]

A játékismertető új helyre költözött: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1816150
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
Last edited by Márkusz on Jan 10, 2017, 1:07:10 PM
Last bumped on Dec 19, 2016, 6:33:07 PM
[Reserved Comment]
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
[Reserved Comment]
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
[Reserved Comment]
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
Nagyon tartalmas és jó poszt lett, köszönet érte.
Ha eme hosszú lista után is felmerülne valakiben bármilyen kérdés, azt itt felteheti.
Legalább mások is tanulhatnak belőle !
My IGN: Norbey
Hali!
Először is nagyonnagyon jól jött ez a leírás!! THX!
Ámde a kérdések : a summoner mihez kapcsolja a dropszaporító gemet? A zombikhoz, a csontikhoz, a szellemekhez, vagy a lángoló koponyákhoz ?? Mert ugye a sebző fegyverhez kell!
A minionoknál mindegyikhez külön kell a buff gem? pl:külön a csonti hp növelő, külön a zombi hp növelő? vagy tegyem bele a páncélba ( 5 slot) az összes miniont, és az ő buffjaikat?
A sorrend minegy ha össze vannak kötve a slotok?

Egyenlőre ennyi:)
"
egonn wrote:
Hali!
Először is nagyonnagyon jól jött ez a leírás!! THX!
Ámde a kérdések : a summoner mihez kapcsolja a dropszaporító gemet? A zombikhoz, a csontikhoz, a szellemekhez, vagy a lángoló koponyákhoz ?? Mert ugye a sebző fegyverhez kell!
A minionoknál mindegyikhez külön kell a buff gem? pl:külön a csonti hp növelő, külön a zombi hp növelő? vagy tegyem bele a páncélba ( 5 slot) az összes miniont, és az ő buffjaikat?
A sorrend minegy ha össze vannak kötve a slotok?

Egyenlőre ennyi:)


Üdv!
A sorrend az mindenhol mindegy. Külön mindenhez hozzá kell linkelned a HP-t meg a drop gemeket, de ha van elég hosszú linked akkor lehet arra is berakni mindent ha befér, tehát ha 5L-be beraksz zombit, csontit, HP-t, és drop gemet akkor az a két support egyszerre fog hatni a zombikra és a csontikra is.
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
Last edited by Márkusz on Feb 25, 2014, 10:31:14 AM
Köszönöm:) Lesznek még magyarított vendor receptek?
Egy másik fórumon olvastam h nem minden flaskát lehet becserélni nagyobbra!Én is elakadtam az üvegvisszaváltásban :( Erre van orvosság?
Én is köszi a leírást!

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info