Czech and Slovak corner

Takových tu je asi dost, např. já jsem jedním z nich. :-)
Tak jsem prošel tohle vlákno a vytahal jsem jména všech co tu kdy napsali a nemají zatím přístup do bety. Snad to někomu z nich pomůže, stejně jako to může pomoci některému majiteli klíče co neví "kam s ním".

Zájem o klíč projevili:
Anderson78
arivae
dpoca
Grangik123
h0n24 - za klíč nabízí písničku :)
hyenlord
Sumba

dále pak:
Mackbeth - Nenapsal si o betu. Není teda jisté, zda má o betu zájem.
neru - Ten o klíč pravděpodobně taky nemá zájem, viz jeho (jediný) příspěvek.

Výše uvedeným přeji hodně štěstí. Vzhledek k počtu lidí v tomto koutku, co už betu mají, se nebojím že při dalším přidělování klíčů se na Vás nedostane :)
"
Sari wrote:
Tak jsem prošel tohle vlákno a vytahal jsem jména všech co tu kdy napsali a nemají zatím přístup do bety.......


To je naprosto skvělý nápad a za všechny, co nemají klíč, moc děkuji za práci a čas, který jsi tomu věnoval. Smekám. ;-)
Díky moc za ochotu :D
You do not know what to do with extra BETA key? Give it to me.
Dobrý deň! Som päťdesiat percent slovenských a vážime si beta kľúč od môjho kolegu slovenského / české
There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work and learning from failure.
Last edited by ZombieTurtle on Mar 11, 2012, 4:59:30 PM
Ahoj všetci! Bol som tak nadšený, že vidieť toto vlákno, jeho skvelý nápad. Som 50% slovenských a radi videli ostatní o svojej kultúry. Ja by som naozaj ocenil kľúč od kolegu slovenčine!
The early bird gets the worm, but the second mouse gets the cheese.
No... vím že se říká "Březen za kamna vlezem,.." ale tady to vypadá že nám tu zpoza kamen vylézají "březňáci" :) a oba jsou padesátiprocentní :D

Tady si nemůžu pomoci, ale mám pocit, že jsem to asi způsobil já jedním z mých předchozích příspěvků ohledně překladače.

Tímto se omlouvám československé komunitě... ale když už nic jiného, tak jsem se alespoň zasmál :)

Želvička už klíč má, ale nevím jestli jižní kontinent bude mít takové štěstí :)
Myslím, že by bolo úžasné, ak kolega slovenský daroval kľúč. Môžeme len čakať: (
The early bird gets the worm, but the second mouse gets the cheese.
Nevite do kdy vlastne Beta pobezi? Abych vedel jak dlouho se budu jeste trapit esli tam budu?
Teda, takhle rozsáhlou česko-slovenskou základnu jsem tady nečekal... Evidentně je to populárnější hra než jsem si myslel.

Rád bych se zeptal těch co už mají betu, jestli se na tuhle hru vyplatí tak dlouho čekat, a taky co je pravda na fámě, že se velmi brzy objeví open-beta.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info