Czech and Slovak corner

Konečně :-) Mačkat F5 se vyplatí :-)
korben dallas :D, jestli mate nekdo klic a chcete za nej jen nejakou vypomoc nebo malickost, tak napiste d2 a d3 uz me neba :D
IGN: Pepenzie or RitchWitchGlitch
"
SLR wrote:
"
Sari wrote:
Jo já našel jeden über unique :D
Unavailable


Ale to je pro mě asi tak vše :)


pekne =)
jak dlouho to trvalo?


Trvalo :)
Teda nevím jak to padá od posledního patche 0.9.6, páč od té doby jsem to hrál tak max 2 hoďky. Ale předtím když spadl jakýkoliv unique, tak to byl takový svátek. Velikost a vzácnost svátku pak byla ještě od toho který unikát konkrétně padl :D

Jinak koukám že náš CZ/SK koutek má celkem úspěch. Snad všichni tu už mají přístup do bety. S takovou ještě budeme podezřelí a někoho z "vnějšku" napadne sesmolit v translatoru českou větu a přikvartýruje se k nám :D
Some items in this post are currently unavailable.
"
Sari wrote:
"
SLR wrote:
"
Sari wrote:
Jo já našel jeden über unique :D
Unavailable


Ale to je pro mě asi tak vše :)


pekne =)
jak dlouho to trvalo?


Trvalo :)
Teda nevím jak to padá od posledního patche 0.9.6, páč od té doby jsem to hrál tak max 2 hoďky. Ale předtím když spadl jakýkoliv unique, tak to byl takový svátek. Velikost a vzácnost svátku pak byla ještě od toho který unikát konkrétně padl :D

Jinak koukám že náš CZ/SK koutek má celkem úspěch. Snad všichni tu už mají přístup do bety. S takovou ještě budeme podezřelí a někoho z "vnějšku" napadne sesmolit v translatoru českou větu a přikvartýruje se k nám :D

Pěkně řečeno stím translatorem :-)
Some items in this post are currently unavailable.
tak ja napriklad nemam beta key a to cakam skoro odkedy je beta spustena no co uz ja som na svoje stastie zvyknuty preto si pockam na plnu aj ked obzriet by som si to obzrel rad
"
bunkerman wrote:
tak ja napriklad nemam beta key a to cakam skoro odkedy je beta spustena no co uz ja som na svoje stastie zvyknuty preto si pockam na plnu aj ked obzriet by som si to obzrel rad

Kdyby mi náhodou dali klíč tak se ozvu.
"
bunkerman wrote:
tak ja napriklad nemam beta key a to cakam skoro odkedy je beta spustena no co uz ja som na svoje stastie zvyknuty preto si pockam na plnu aj ked obzriet by som si to obzrel rad


Ježíš, to trvá tak dlouho!? :-O
To jsi mě moc nepotěšil.

Kdyby náhodou někomu nějaký klíč zbyl, tak se nestyďte a klidně mi ho věnujte, pěkně prosím. :-)
Zdar, potřeboval bych se zeptat jaká je šance dostat se do closed bety a jestli pro to nejde něco udělat, krom čekání.
You do not know what to do with extra BETA key? Give it to me.
Je tu jeste nekdo kdo nema klic a chce hrat??
ja bych si moc moc rad zahral:D
You do not know what to do with extra BETA key? Give it to me.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info