Hungarian Corner

Olyan jó lenne, ha végre beraknának egy friend listet...tleg nem kell csicsának lennie csak látnám hogy kik vannak online, aztán ráérnének kipofozni, de ez elég alapvető funkciója lenne egy mmo-nak :/
"I'm programmed to say something that is kind and uplifting at this point, but there is apparently an error that is working in my favor."
csak pár órája találtam rá erre a játékra, egyből regeltem is, de már tűkön ülök.. ki akarom próbálniiiii :D
császtok :D nemis igazán láttam tegnap hogy vannak magyarok fasza!:D valaki aki már bejutott irjonmár valamit a gameről hogy mégis mire lehet számítani köszi!:D meg ha akad felesleges "friendkey" azt is elfogadom:P ;> mint gondolom sokan mások na m1 csak leirtam h tudjátok:P

szóval lécc valaki irjale:D a "tapasztalatait"
Blood and Glory!
"
muraix wrote:
csak pár órája találtam rá erre a játékra, egyből regeltem is, de már tűkön ülök.. ki akarom próbálniiiii :D


en 2 napja regeltem és semmi :/ persze vannak olyanokis akik 1 éve meg ilyenek de lattam olyatis h jan 23. an lett krealva az acc es tegnap kisorsoltak szóval 100%ra random semmit nem vesz figyelembe kb aztmondja ez a chris nevü tag hogy elvileg a forum usereknek 10x nagyobb az esélyük de kétlem.... akkor nem lenne random... és igy is több a 0 hozzászólásos mint a fórumuser...:D
Blood and Glory!
"
Alternalo wrote:
Olyan jó lenne, ha végre beraknának egy friend listet...tleg nem kell csicsának lennie csak látnám hogy kik vannak online, aztán ráérnének kipofozni, de ez elég alapvető funkciója lenne egy mmo-nak :/


Nyitottam 1 thread et a suggestion s alá kommentelj bele angolul hogy miért szeretnél friendlistet:)


http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/17366

Csak mert ezek a chris ék azt hiszik hogy szar ötleteim vannak vagy nemtudom... nem akarják elhinni hogy a béta inviterjük 1 fos és hogy hülyén találták ki az egész oldalnak a mehanikáját xD.... na m1

Mutassuk meg nekik hogy egy online game = a barátlistával!:D
Blood and Glory!
"
Resouler wrote:
"
muraix wrote:
csak pár órája találtam rá erre a játékra, egyből regeltem is, de már tűkön ülök.. ki akarom próbálniiiii :D


en 2 napja regeltem és semmi :/ persze vannak olyanokis akik 1 éve meg ilyenek de lattam olyatis h jan 23. an lett krealva az acc es tegnap kisorsoltak szóval 100%ra random semmit nem vesz figyelembe kb aztmondja ez a chris nevü tag hogy elvileg a forum usereknek 10x nagyobb az esélyük de kétlem.... akkor nem lenne random... és igy is több a 0 hozzászólásos mint a fórumuser...:D


tudom, hogy olyanok is vannak akik már egy éve várnak rá.. dehát a remény hal meg utoljára :D még mindig előbb fogok vele játszani mint a diablo 3-al... nem mintha hasonlítgatni akarnám a két játékot :D
"
muraix wrote:
"
Resouler wrote:
"
muraix wrote:
csak pár órája találtam rá erre a játékra, egyből regeltem is, de már tűkön ülök.. ki akarom próbálniiiii :D


en 2 napja regeltem és semmi :/ persze vannak olyanokis akik 1 éve meg ilyenek de lattam olyatis h jan 23. an lett krealva az acc es tegnap kisorsoltak szóval 100%ra random semmit nem vesz figyelembe kb aztmondja ez a chris nevü tag hogy elvileg a forum usereknek 10x nagyobb az esélyük de kétlem.... akkor nem lenne random... és igy is több a 0 hozzászólásos mint a fórumuser...:D


tudom, hogy olyanok is vannak akik már egy éve várnak rá.. dehát a remény hal meg utoljára :D még mindig előbb fogok vele játszani mint a diablo 3-al... nem mintha hasonlítgatni akarnám a két játékot :D


hallod én is pontosan igy vagyok vele... remelem mielőtt kijön a diablo3 tudok majd ezzel játszani:P

en 100% osan diablo3 as vagyok:P de azért itt is szervezkedek mivel szeretem az underdevelopment game eket mivel hozzá tudod adni te is a saját ötleteidet és ha a készítők is jónak látják akkor hozzárakják és személyszerint jobb egy olyan játékkal játszani aminek a felépülésébe valamilyen módon te is részt vettél én ezen a véleményen vagyok:)
Blood and Glory!
Én két hét híján egy évet vártam a bétakulcsra és akkor is egy külföldi sráctól kaptam freind invitet, éppen azzal hogy én voltam a legrégbben regisztrált account a jelentkezők közül! Érdemes nézegetni itt a "beta invite discussion" fórumot sokan ajánlanak fel kulcsokat.
Itt van még egy fórum a játékról elég sok mindent megtudhatsz belőle:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307696391
Freindlist, tényleg nem volna rossz, de szerintem majd csak a guildrendszerrel együtt rakják majd be, lesz valószínüleg az is, mert mikor rákattintasz valamilyen karakterre a játékban, ott van egy "invite to guild" opció is csak szürkével, abban a menüben még csak a "invite to party", és az "ignore" sor müködik.
A D3 pár napja bejelentett változásait olvasva szerintem bőven lesz még időd ezzel játszani.
"
Barbonia wrote:
Én két hét híján egy évet vártam a bétakulcsra és akkor is egy külföldi sráctól kaptam freind invitet, éppen azzal hogy én voltam a legrégbben regisztrált account a jelentkezők közül! Érdemes nézegetni itt a "beta invite discussion" fórumot sokan ajánlanak fel kulcsokat.
Itt van még egy fórum a játékról elég sok mindent megtudhatsz belőle:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307696391
Freindlist, tényleg nem volna rossz, de szerintem majd csak a guildrendszerrel együtt rakják majd be, lesz valószínüleg az is, mert mikor rákattintasz valamilyen karakterre a játékban, ott van egy "invite to guild" opció is csak szürkével, abban a menüben még csak a "invite to party", és az "ignore" sor müködik.
A D3 pár napja bejelentett változásait olvasva szerintem bőven lesz még időd ezzel játszani.


tudom:D:D tudom hogy bőven lesz még időm játszani de a kérdés az hogy mikortol kezdhetem el játékot:D mert nemhiszem hogy ez kisorsolna... kevesebb esélyed van rá mint a lottó 5 ösre xD de reménykedem:D nemsokára ránézek arra az sg s thread re ugyis van accom:D
Blood and Glory!
Üdv midenkinek!

Ha már igy megindult ez a topik akkor megragadom az alkalmat és tarhálok 1 béta kulcsot hátha megszán valaki.
2011 március óta szeretném kipróbálni ezt a játékot de még nemsikerüt szóval...PLZ

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info