Bulgarian Corner

здравейте :) ако има съгласни да направим едно партй да пише на скайп : balkito2
Здравеите хора :) .Играя POE SC от няколко дни . 60 лвл съм в момента ,бих се радвал да се запозная с българи в играта .Също така ако има някой около моя левел с когото да играем заедно , мисля че ще бъде готино :).
Ее браво бе - да видя БГ тема най-накрая , освен старите - дайте да комуникираме в крайна сметка :P
SpeedArrowVALVe -IGN
Ако на някой му се почва нов герой да казва да направим една група пък и няма с кой да играя ще се радвам ако на някой му се поцъка с мен :) както и търся група за евентите, че само сам играя ....
Last edited by Larkito on May 31, 2013, 6:49:07 AM
Здравейте :) Почти всички постове изчетох ,но искам да попитам някакво разяснение на БГ .Защото тая игрица хич не ми е ясна :)Ползвам преводача на гооглето ,но някои работи не ги схващам ;). Например какви са тези ключове? :) Благодаря
Еехххх.. , защо на времето не учих английски :(
Shava li oshte nyakoj v bulgarskiya ugul, ili ne syvsem? :P
A Belligerent Expert System
май шава ;)
еее то имало и наши тука бре :P
P.S. аи живи и здрави и да не умиргате много еи
ign EKkiller
Last edited by Dondess on Sep 23, 2013, 3:40:40 PM
zdr , nqkoi moje li da mi kaje kakva e razlikata v Ladder-ite i ima li voob6te takava osven Hardcore
ако има навитаци да започнем заедно Nemesis лигата , пратете ми един PM .Също така може да лафим с Razer Comms

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info