Bulgarian Corner

Някой може ли да ми каже след време играта ще трябва ли да се купува ?
Ясно е написано във FAQ страницата, че играта завинаги ще е безплатна :)

"6. What does Path of Exile cost to play?
Path of Exile is 100% free to play, for everyone, forever. Our website will allow the purchase of many in-game perks and aesthetic upgrades, but all of these are completely optional, and players can have a complete, fulfilling gaming experience without spending a penny."
Здравейте хора, търся си парти за ПОЕ, ако има желаещи нека да поцъкаме, според мен както играта сега е толкова добра, ако цъкаме в парти и обменяме инфо, направо ше е страшна.
Здравейте и аз съм нов, кой мога да питам въпроси по играта, witch имам
питай и ще ти отговорим ::)
I smell blood, something is calling me..
Ei go oshte edin balgarin tuka!

Moje li da pisha s latineca che me marzi? thanks ;)


дайте да сформираме 1 група за maps.
I smell blood, something is calling me..
Привет и от мен,пуснете един message ако ви потрябвам!
Здравейте и от мен банда! Аз играя вече 2-3 седмици и много ме кефи игрицата, но някой може ли да ми каже защо след последният пач, колкото повече цъкам, толкова повече зоните почват да се зареждат все по бавно и трудно и в един момент, докато се прехвърлям към нова зона, играта увисва (докато зарежда новия мап), давам ctrl+esc за да влезна в Уин-а и обикновенно ми пише, грешка от играта: "Bad allocation". Да уточня, че тоя проблем не е само при мен, а при доста хора тука от форума, ако не и при всички. Въпроса ми е можем ли да направим нещо ние за да не става така?

P.S. Аз лично предполагам, че в един момент RAM-а се препълва, защото играта не изтрива стари неща от него.
"
iavcho wrote:
Здравейте и от мен банда! Аз играя вече 2-3 седмици и много ме кефи игрицата, но някой може ли да ми каже защо след последният пач, колкото повече цъкам, толкова повече зоните почват да се зареждат все по бавно и трудно и в един момент, докато се прехвърлям към нова зона, играта увисва (докато зарежда новия мап), давам ctrl+esc за да влезна в Уин-а и обикновенно ми пише, грешка от играта: "Bad allocation". Да уточня, че тоя проблем не е само при мен, а при доста хора тука от форума, ако не и при всички. Въпроса ми е можем ли да направим нещо ние за да не става така?

P.S. Аз лично предполагам, че в един момент RAM-а се препълва, защото играта не изтрива стари неща от него.

пробвай ето това. Цитирам от друга тема

"Windows Vista or later
Open the command prompt (cmd.exe) with administrative privileges
Enter "bcdedit /set IncreaseUserVa 3072" and hit enter.
Restart your computer"

Също си намали малко графиката. (особено за shadows най-добре да ти е off)

много хора казват, че помага. Дано и на теб. ::)
I smell blood, something is calling me..

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info