Bulgarian Corner

"
klan_nedoklan wrote:
Здравейте,
тези които цъкат LoD в Garena ме знаят. Това го цъкам напоследък повече откакто излезна Ambush и ако сте заформили сериозна гилдия пишете ми, че мисля да сменям старата. Цъкам Duelist с Dual Strike/Reave и 3-4 аури.

IGN: Bruxlith



bz-bars / 1vs5.jivotnoto от garena - hi man :) само минавам да кажа здрасти, PoE ми писна и не го играя в момента :)
The Wheel of Nerfs turns, and builds come and pass, leaving memories that become legend. Legend fades to myth, and even myth is long forgotten when the build that gave it birth comes again.
Last edited by Bars on Mar 27, 2014, 5:10:17 AM
И аз търся гилдия,

Invasion League
IGN: TryKickAss
здравейте,играя в стандарт.Ако някой иска гилдия да пише. ние сме 4 човека,ще е добре да станем повече.
героя ми е _DEDO_
Привет, сънародници :Д
стандарт лига: fast_death_
Здравейте, ако има активни играчи или българска гилдия - ign: Glavatarq
Здравейте хора, цъкам след 8-9 вечер за по час -два, не съм супер редовен или hardcore haha, повече обичам да цъкам след бачкане с цигарката:) Когато сум online играя marauder (IB), ниски карти или Piety за сега, че има оште какво да се иска от инвентара. IGN: InsaneClownPossy

Пратете едно съобщение в играта, ако ви се цъка с компания и ви е писнало от соло.

Aaa, da igraia v standard :)


Keep on keeping on...
Last edited by NoobinatoR_TV on Apr 15, 2014, 3:07:45 PM
daite da napraime edno party we :P pisnalo mi e samo solo da cukam :D daite da se saberem s edin mumbel i da igraem kato horata pone shte e interesno :P

Skype: balkito2

vecher sam online pishete
Ако ви трябва човек за гилдия . IGN : PlagueQuiver (Standart)
Здравейте пичуи ако някой има желание да се присъедини към гилдията,която сме още 5-6 човека да ми пише в играта на BarovecaBATE и да се раздвижим малко в тая игра :Д .. Играя предимно на новите лиги,че на стандарта ми е много посно нещо :П

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info