Bulgarian Corner

Ако някой от Nemesis има хубав предмет на, който би желал да му сложи eternal+exalted нека ми пише, ще го направя безплатно с мои материали (предлагам го защото спрях да играя Nemesis а искам да си завърша chalange), но не желая да ги похабявам на някой тъп предмет бих предпочел да направя услуга на някой. Ако някой желае нека ми пише в играта.
Аз имам няколко много добри предмети, но са малък лвл. Ако не бързаш, до 2-3 седмици като стана 70-75 ще видим дали няма да имам нещо добро.
IGN: Elrilmand
Има ли Немезис играчи бреей? И без това сме малко, да си помагаме поне:)
"
Guiverr wrote:
Има ли Немезис играчи бреей? И без това сме малко, да си помагаме поне:)


Има няма 4-5 човека
IGN: Elrilmand
Играя на доминатион,ако има мераклии за мулти да се обади:)
Търся затворена мап група карти 76-77-78 на стандарт.

Или поне 3-4 4овека, на които им трябва 5ти.
Да си скалъпим една БГ гилдия?
Igraq Nemesis. Lvl 60 . Imam opit ot open betata. IGN: EasterWalkin. pi6ete
Здравейте, играя от бетата но за сметка на това рядко, преди седмица отново се върнах към играта(с мисълта за по-сериозно игране) и видях всички новости и дойдох тук за да потърся Българска гилдия. Смятам, че идеята за такава гилдия(ако не е направена все още) е много добра бих направил но нямам нужните знания за играта за да я ръководя. Играя в Domination лигата, защото смятам, че в Nemesis много рано ще си загубя героя, но ако е необходимо не ми е проблем да се преместя и да си направя нов герой.
имам един 80лвл на немесис. Основно фармя пайети, ама вчера си убих и доминус сам.
Имам към 90/200-ish МФ и ако сменя няколко айтема и карти спокойно мога да правя.

Само дето нямам много време да играя. Ама пишете ми, може да се разберем за нещо
LLD BOTW spark/arc caster guide http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1133731

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info