[Elköltözött][Thread moved]

Sziasztok.
Nem tudom él-e még ez a fórum,de azért megkérdezem.Mai napon eltűntek cuccaim,és más helyen volt a hide-m is ráadásul kevesebb mesterrel.Ez vajon feltörés vagy szerver probléma (hiba)?
Felélesztem már ezt a topicot egy kicsit :D
My IGN: Norbey
Ha valaki Pécsről játszik, kérem keressen meg! Fontos dologról van szó!
what is this?
my english sux.
"
C1111 wrote:
what is this?


Alguna wea rara en algun idioma mas raro aun... XD
Bethesda is known for having good ideas and terrible realization of them. GGG is a Bethesda subsidiary or what?
"
Actkqk wrote:
"
C1111 wrote:
what is this?


Alguna wea rara en algun idioma mas raro aun... XD

seee!
my english sux.
Helo, szeretném elkezdeni a játékot de már a telepítésnél akadályba ütköztem. Már vagy egy tucatszor indítottam el a telepítést de a játék 7G-s telepítése olyan lassú (nállam), hogy ha órákig megy akkor se sikerül a végére érnie és ha egyszer megszakad akkor nem tudom újra elinditani csak ha törlöm az előzö telepítést és az egészet előrröl kezdem. Már egy hete próbálkozom napi 4-6 órával, hogy sikerüljön mert csak eddig férek hozzá müködő nethez. Van valakinek ötlete, hogy tudnám mégis telepíteni vagy legalább arra, hogy ne keljen minden próbálkozás elött újra telepítenem. A választ előrre is köszönöm.
"
barnobias wrote:
Helo, szeretném elkezdeni a játékot de már a telepítésnél akadályba ütköztem. Már vagy egy tucatszor indítottam el a telepítést de a játék 7G-s telepítése olyan lassú (nállam), hogy ha órákig megy akkor se sikerül a végére érnie és ha egyszer megszakad akkor nem tudom újra elinditani csak ha törlöm az előzö telepítést és az egészet előrröl kezdem. Már egy hete próbálkozom napi 4-6 órával, hogy sikerüljön mert csak eddig férek hozzá müködő nethez. Van valakinek ötlete, hogy tudnám mégis telepíteni vagy legalább arra, hogy ne keljen minden próbálkozás elött újra telepítenem. A választ előrre is köszönöm.




Szia
Lenne egy tippem amit talán érdemes kipróbálnod.
Ebben a topicban -> "https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1717351" amit ha elolvasol van egy link amivel torrent segitségével letöltheted a GGPK filet ami a legnagyobb file a játékban.
Mivel torrent ezért nem gond, ha egyszer van neted egyszer nincs. Tölcsd le, csomagold ki, majd tedd bele a poe mappájába ( ami alapból "Program Files (x86)\Grinding Gear Games\Path of Exile") majd indicsd el a klienst hogy elkezdjen patchelni. Elvileg lekell még neki némi adatot tölteni, de az nemhiszem hogy több lesz max 1-2 GB-nál.
Igy talán talán megsporolsz egy csomó időt az installal ha nem kell a kliensnek letöltenie a legnagyobb filet.
My IGN: Norbey
Last edited by Norbinsz on Sep 29, 2016, 4:31:25 PM
A sima telepítőnek is elvileg folytatnia kéne a letöltést ha egyszer megszakad onnan ahol tartott. Egy másik tipp hogy próbáld meg steamen keresztül telepíteni.
IGN: Márkusz
My builds: thread/1600072
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
Kössz a válaszokat, közben sikerült letölteni (bár rá ment egy egész nap egyhuzamban). Már elkezdtem játszani, de jó lenne egy guild ahová csatlakozhatok kezdő ként és még pár dologban kéne segítség de előbb még elolvasom a feltöltött magyar leírást ha lesz időm.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info