[Elköltözött][Thread moved]

Igen, ez a kereső oldal meg van. Rá is tudok keresni a kellő tárgyra amire szükségem van, na de onnan hogyan tovább ?
Az érdekelne még, hogy az eventekre hogyan lehet nevezni/játszani, hogy tudjak tárgyakat szerezni?
Illetve hogyan lehet mappokat szerezni? Véletlen szeruen adja ket?
E NEM MODJOR VODJOK, NEMTUDON, BOZMEG!
"
KeleHun2 wrote:
Igen, ez a kereső oldal meg van. Rá is tudok keresni a kellő tárgyra amire szükségem van, na de onnan hogyan tovább ?
Az érdekelne még, hogy az eventekre hogyan lehet nevezni/játszani, hogy tudjak tárgyakat szerezni?
Illetve hogyan lehet mappokat szerezni? Véletlen szeruen adja ket?


Hello!
Legegyszerűbb, ha a poe.trade-en lévő whisper-re kattintasz. Ez automatikusan generál egy mondatot arról ( és a vágólapra teszi ), hogy az XY tárgyat akarod megvenni A ligában, és még azt is beleteszi, hogy melyik stash tab-ban pontosan melyik helyen van a tárgy.
Ezt már csak be kell paste-elni ( ctrl + v ) a chat-be a játékban.

Ha ez megvan, akkor ismét enter-t nyomja tudsz jobb klikkelni a másik játékos nevére
A legegyszerűbb, ha meghívod a party-ba, mert ugyazon a helyen kell lennetek a trade-hez.
Ez általában az eladó hideout-ja szokott lenni, szóval ha már egy party-ban vagytok, akkor jobb klikk a bal felső részben lévő képére a másik játékosnak, és visit hideout.
Ha nem a hideout-jában szeretne trade-elni, akkor megmondja, hogy melyik nehézségi szint melyik act-jában lévő town-ban szeretne. Pl. a1n az act I-ben lévő town-t jelenti normal nehézségi szinten.

Ha már ugyanazon a helyen vagytok, akkor jobb klikk a másik játékos képére, vagy magára a karakterre és válaszd a trade-et. Ekkor feljön egy ablak te a lenti részébe pakolod a cuccokat, a másik játékos a fenti részébe.
Mielőtt az accept-re nyomnál az egeret az összes fenti részben lévő cucc fölé oda kell vinned, ugyanígy a másik játékosnak is meg kell "néznie" az összes te általad adott cuccot.
Ha ez megvan, aktív lesz az accept gomb, ha ezt megnyomod, akkor a neked ajánlott dolgok bekerülnek az inventory-dba.

Event-ekben ugyanúgy tudsz indítani karaktereket, mint bármilyen más ligában. Amikor létrehozol egy új karaktert meg tudod adni, hogy az éppen futó, vagy a nemsokára induló event-ben szeretnéd létrehozni.

Map-ok lvl 60-as területeken esnek szörnyektől és egyéb törhető/nyitható tárgyakból, szóval merciless nehézségi szint, de fejből nem tudom, hogy melyik az első 60-as terület.
Van pár kivétel, ami nem dobhat map-ot, pl. rouge exile, beyond demon, ha jól tudom.
Illetve a boss-nak van egy 20%-os esélye, hogy dobjon map-ot, ami nem növekszik akkor ha több boss van egy map-on.
Ha megnyomod a tab-ot, akkor a jobb felső sarokban más info mellett azt is megtalálod, hogy az adott terület milyen szintű ( ami lényegében azt jelenti, hogy az adott területen lévő szörnyek milyen szintűek ).
Sima szörnyek maximum a szintjüknek megfelelő map-ot dobhatnak, kékek és sárgák maximum a szintjük +1, a boss pedig maximum a szintje +2 szintű map-ot dobhat.
Illetve ahogy egyre több map-ot "csinálsz meg" úgy növekszik az Atlas bónuszod, ami %-os esélyt ad arra, hogy ha esik egy map, akkor 1 vagy 2 szinttel magasabb essen, mint ami esne.
Ez persze nem mehet afölé a szint fölé, amit egyébként maximálisan dobhatna az adott szörny.
Fehér map-oknál a "megcsinálás" a boss megölését jelenti úgy, hogy a map minimum magic, sárga map-oknál a map-nak minimum rare-nek kell lennie, piros map-oknál pedig minimum corrupted rare-enk ( vaal orb egy rare map-on ). Így kaphatsz egy adott map-ért Atlas bónuszt, ami összesen 126% lehet. 100% fölött már arra is van esély, hogy 2 szinttel magasabb map essen, mint ami esne.
Sziasztok! Az miért van hogy folyamat ki dob a játék? Képtelenség így a labirintust vegig5tolni És nagyon laggol. De van amikor még frankón megy. a gépem szar?
Hali!
Nekem ugyanez a problémám.. Állandóan dc. De van, hogy be se tölt.. Van, hogy a városig sem tölt be, de ha igen, akkor utána HO-ba nem.. Partiban menni is katasztrófa, iszonyatosan laggol, meg kidobál.. Nincs semmi extra hibaüzenet, szimplán csak annyi, hogy leáll a PoE működése. Ja, és labirintusoknál szintén kidob állandóan.
Örülnék, ha tudna rá valaki megoldást..
Sziasztok,

Azt nem tudom, hogy miért állhat le folyamatosan a PoE működése, de ha arra gondolsz, hogy crash-el a játék "PoE stopped working"-el, akkor talán érdemes a Technical issues fórumban szétnézni, hogy van-e mostanában hasonló problémája másoknak is, vagy írni oda, hogy nektek milyen gondotok van, szoktak segíteni.

A lag-nak több oka is lehet, WinMTR-el csináljatok tesztet a szerverig amin játszotok, és nézzétek meg, hogy hol kezd el nagyon nagy válaszidő lenni, vagy eldobott csomagok, amikor épp lag van.
Vagy írjátok be az eredményét egy topic-ba, ott segítenek megérteni, és elemezni.

Egyébként az esetek nagyon nagy részében a wifi szokott a probléma forrása lenni. Én pl. wifivel nem tudok lockstep-en játszani annyira szaggat, kábellel viszont így játszok, és meg sem akad.
Hali!
Próbáltam a WinMTR-t, de állandóan azt írja, hogy "Unable to get raw socket".
Próbáltam a másikat is, a PlingPlottert, de ott meg nem találok olyat, hogy "Trace"..
Most is ugyanez volt, beléptem, betöltött HO-ba, indítottam Haku dailyjét, oda már nem töltött be, leállt a PoE működése.
Sziasztok! Az érdekelne a trade-el kapcsolatban, hogy látom a chat ablakon folyamat belinkelik a tárgyakat úgy hogy még tudom nézni a statjait, tulajdonságait. Ez hogyan lehetséges? Próbáltam már minden be másolni, de be rakott mindent csak azt nem ami kellene. Illetve még az az apróság is érdekelne hogy van mondjuk 20 chaos orbom de csak r kell belőle hogy tudom adagolni egyesével?
Előre is köszönöm
"
Hali!
Próbáltam a WinMTR-t, de állandóan azt írja, hogy "Unable to get raw socket".
Próbáltam a másikat is, a PlingPlottert, de ott meg nem találok olyat, hogy "Trace"..
Most is ugyanez volt, beléptem, betöltött HO-ba, indítottam Haku dailyjét, oda már nem töltött be, leállt a PoE működése.


Próbáld adminként futtatni a programot.
A PoE leállással kapcsolatban tényleg nincs jobb ötletem mint az, hogy írj a technical issues fórumra, hátha tudnak ott segíteni, vagy esetleg megmondják, hogy milyen logokban találsz még info-t.
"
KeleHun2 wrote:
Sziasztok! Az érdekelne a trade-el kapcsolatban, hogy látom a chat ablakon folyamat belinkelik a tárgyakat úgy hogy még tudom nézni a statjait, tulajdonságait. Ez hogyan lehetséges? Próbáltam már minden be másolni, de be rakott mindent csak azt nem ami kellene. Illetve még az az apróság is érdekelne hogy van mondjuk 20 chaos orbom de csak r kell belőle hogy tudom adagolni egyesével?
Előre is köszönöm


Tárgy belinkelése: CRTL + ALT + klikk a tárgyra.
Úgy tudsz tárgyakat unstack-elni ( X db-ból Y-t kiszedni Y <= X ), hogy lenyomod a SHIFT-et és úgy kattintasz. CRTL + klikk-re egy maximális stack-et ( chaos-ból 10 tudsz átrakni currency tabból az inventory-ba ).

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info