[Elköltözött][Thread moved]

hali!

béta alatt elég sokat játszottam, de aztán abbahagytam, és most kezdtem el újra tolni :D a kérdésem csak a következő lenne: mi az előnye/értelme ennek az egész guild dolognak, vagy egyáltalán mi ez? csak egy szimpla közösségépítő ötlet volt, és akkor most mindenki kreálhat/beléphet egy csapatba, vagy csak én nem látok át a szitán? (és vagyok lusta utánaolvasni, höhö :D)

amúgy rampage ligában próbálok most egy melee crit ranger-ből kihozni a legtöbbet, egyelőre alacsony vagyok (jelen pillanatban 50 körül farmolom a cruel docks-t), de ha a későbbiekben valaki szeretne majd hozzám csatlakozni, mapozni stb, vegyen fel :D

steam: MADETOSUFFER (itt vagyok általában elérhető)
Abszolut semmi, csak chat, segitseg es jatekban haverok akikkel majd mapozhatsz kesobb :-)
En solot jatszottam 2 evig, szoval nekem elegge tetszik hogy vegre van kivel.
Helló,

ha valakinek lenne egy kis ideje mondhatna véleményt,erről a két buildről. Béta óta nem játszottam,de talán annyira nem lett rossz. Mindkettő hc build. Az egyik 45-ös,a másikat most kezdtem.
Kösz előre is.

https://poebuilder.com/character/AAAAAgEAxtjBBHloC2F4DehmvooB3DJ-OlI26FivhmBTuzgbTLG_1WFSVEkaPiku8ax8uF8_8i8nL-Of7w5qHqgYIPBqOxznROc9_Fhj9kiMzzH7f-M__Aix2L01krXyqW5KyG6qMZ6mV03j_o-kGYLkkBGKr3JsbEYyCf4KGNccp8autz5TpQUtQKDvTifVxFh07XrvYEtMMuKA6yxFln1bKk0_J6xHJT-r0tqNLOkVIN7G6mL6sRm0ytPAD9XtapO-p9JNCpt46_zF3Q3Tfu965wrEorvj_rp9df7Ip9TcFcHYqKKq-Fb6wTOGziF2W6-QCkp9h3ZnoA== Bow maruder

https://poebuilder.com/character/AAAAAgAAkNYhw_llV-EIZ7GQLajbWbfWgwmWMshbFbj56Bg8vSeTOrc-QYcxnqZXOuHyRf4K2L0QzMaueyD-h_iTjEbE9jwthxlsFvxLJ-1Z86yqLKdaKyoTo_LwH8WKr2xM_6IAU1JFnZrg6-4o-oLHuJPR_aeUXl0snBEtfIPN-i2LH8creG0ZakPAVAj0vOpLrhsl2VvpAt-KSbHXz_k374iTJ7QMRnEc3Iw2UEItR2HiVUsWvyaVyBT1b2qMsNii2T1fUlOX9FXGg9sEB0yzl5U6WMNtXGuESPfXrJjfvoXFQksrDZBVwBqBbwSzjHZN2J48 scion totem

HC FOREVER!!!

mivel sokan kérték ezért ide postolom a buildem
röviden Arc AA MOM EB

Spoiler
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgMBBAcEswj0CaoMfQ5IEFgQfxEPEZYTnhSwFecWbxa_FvMaOBpsG_EfAiSqJNgmPCaVJy8o-iycL28vnTI0NsU26TpYRKtFfEWdRtdMLVNSVUtVrlXGVylXK13yXyph4mpDbRlwu3GFc7N2EX4zfq9-x3_GghCCHoKbgseD24VtiEKMNo0Zj6aQVZeXmjua4J2uogCkkacIrJixQriTvOq9gsAawFTAZsHFxp7Mt9V11YHVptgk2RPZX9n82wvdjN-K37DgEuFz42rkIuTs5YvpAuvk6-7sGOw47Tzwa_no_rM=


~20k arc dps /3,5k life / 900 szabad mana / 75/75/80res / ~ 420 manaregen
készült lvl 92 1.3.0 patch




peace
My IGN: Norbey
Last edited by Norbinsz on Dec 26, 2014, 3:19:06 PM
Sziasztok.Egy kérdésem lenne trade-el kapcsolatban.Amikor nézem a threadeket ahol eladni akarnak szinte mindig kiírja az eladó a thread-hez kb 20-szor,hogy bump.Ez mit akar jelenteni?
"
hunter169HUN wrote:
Sziasztok.Egy kérdésem lenne trade-el kapcsolatban.Amikor nézem a threadeket ahol eladni akarnak szinte mindig kiírja az eladó a thread-hez kb 20-szor,hogy bump.Ez mit akar jelenteni?


Mindig mikor uj post keletkezik egy threadben akkor az a thread lessz az elso az egesz szekcioban. A lenyege csak az, hogy lathato legyen a tobbiek szamara ( mert fent van az elso oldalon es mindjart az elso ) mivel nagyon hamar a te trade postod a harmadik-negyedik oldalra kerulhet ahol senki nem veszi eszre. Bumpolni csak egyorankent lehet.
"
"
hunter169HUN wrote:
Sziasztok.Egy kérdésem lenne trade-el kapcsolatban.Amikor nézem a threadeket ahol eladni akarnak szinte mindig kiírja az eladó a thread-hez kb 20-szor,hogy bump.Ez mit akar jelenteni?


Mindig mikor uj post keletkezik egy threadben akkor az a thread lessz az elso az egesz szekcioban. A lenyege csak az, hogy lathato legyen a tobbiek szamara ( mert fent van az elso oldalon es mindjart az elso ) mivel nagyon hamar a te trade postod a harmadik-negyedik oldalra kerulhet ahol senki nem veszi eszre. Bumpolni csak egyorankent lehet.

Kösz szépen a segítséget:)
Hello, én most kezdetm el átszani ezt a játékot :) eddig nagyon tetszik, most 31es vagyok :) bár szerintem nagyon elrontottam a Shadow-m :) van magyar guild?? aktív játékosokkkal ?:)
Hali,
nemrég kezdtem én is a játékot. Kapóra jött ez a kis leírás nagyon jó lett, köszönet érte!
Egy aktív klán engem is érdekelne ha van tgf persze. Sajnos haver nem túl aktív mostanában és egyedül kezd kicsit unalmas lenni.
Last edited by MegaTen_IV on Feb 4, 2015, 3:35:17 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info