[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1. KorneeTheRighteous
2. Zaraz chrystusowy
3. SC temp
4. 200
5. experienced player
6. gram najczęściej wieczorami
1.ShadowSucz
2.30
3.Heist
4.Nie duzo :P
5.Beginner
6.Gram wieczorami, weekendy, kiedy dzieci i zona pozwola hehe.
1. GolGotta
2. 25 lat
3. Temp softcore(heist)
4. 4700 h w grze
5. expirienced player
6. Nazywam sie Jacek. Pracuje w handlu i jak tylko mam mozliwosc cisne w poe lub inne gry tego typu. Chetnie moge co miesiac subowac kanał Ovvy.
1.StrzalaBoga
2.25
3.SC
4.267
5.beginner
6.Szymon, kucharz. Do grudnia/stycznia mam mnóstwo czasu więc będę grał ile sił mam w komputerze, a później ile czasu znajdę po pracy.
1. Thamirea
2. 43
3. Heist SC
4. Ponad 2,500
5. Pomimo tylu godzin gry jestem więcej niż begginer a w dolnych granicach experienced. Przyczyna jest prosta - ostatnich kilka lig grałem bardzo mało albo wcale a się pozmieniało sporo w mechanikach - sama gra, nowe gemy, nowe przedmioty, itp. Grałem dużo ale bez napisania się i na luzie bez nacisku na challenges czy achievements.
6. Mam trójkę dość absorbujących dzieci i czasami młyn w pracy. Gram jak mi czas pozwala, przeważnie późnymi wieczorami a nieraz w dzień jak na zdalnej mam trochę luzu i szarańczy nie ma w domu ;)
1.Ten_Tons_Cyclone ( aktualnie)
2.30+
3.sc Heist
4.gram od 2013 ( kilka lig ominąłem )
5.experienced player
6.Jarek pracuje jako ratownik medyczny. Sporo gram jak mi liga siądzie.
1.sizun / aktualnie postac - SizunekKJNJ
2.29
3.Heist sc
4.900h na liczniku
5. mimo tylu h czuje się jak beginner.
6. Nie wchodzę na diskorda zbyt często ponieważ mam małe dzieci i jeszcze mniejsze mieszkanie. Gram praktycznie codziennie 21-00. Oddany fan Diablo 2.
1.CreepBaj / ZwiastunkaArmagedonu (aktualnie)
2.32
3.Heist sc
4.ok 1k
5.begginer :D
6.Gdy opuszcze piwnice to cos napisze

1. PrzesladowanaZonaZbysia
2. 28
3. Heist SC
4. Ponad 300, mniej niz 1000
5. Sredni (tyle co mozna sie nauczyc samemu :))
6. Informatyk, pracuje jako ISP, po pracy lubie pograc, lub cos poogladac z zonka ;) Moim hobby jest jedzenie bigosu :D
1.JakasSzmataZPatykiem
2.23
3.SC
4.cos pomiedzy 2000 a 4000
5.Nie umiem ocenic
6.Jakub, informatyk, lubię zgłębiać wiedzę o każdej gierce w która gram :) Interesuje się rysowaniem, grafiką oraz żeglarstwem.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info