[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1. UkryciakPogU
2. 22
3. normalnie sc ale chyba sie przerzucam na hc na stale
4. na steam 1k a ogolnie z 4k lekko
5. exp
6. Gram sobie od bestiary ligi od tamtej pory nie ominalem zadnej. W wolnych chwilach lubie sobie wyskoczyć na rowerek czy jakas siatkowkę :D
1. EQJUGGDEREDOX
2. 20
3. Standardowo SC czasami pogram HC
4. może z 5k godzin
5. Chyba experienced, 5k Godzin to coś potrafie
6. Totalna pepega gameplay czasami.
1)Jurgus
2)20
3)SC
4)~600h
5)Jestem pepega w tej gierce
6)meta slave
1. Kucyk
3. Sc ale gralem drugą ligę ovvy'ego 2 postacie rip 90 lvl+
4. 1650 h
5. intermediate
6. Czekam na nowa robotę od wrzesnia, gram dosc konkretnie od delirum - pierwsza moja liga to perandus ale mialem przerwy pozniej
Last edited by Rahanseves on Nov 22, 2021, 12:24:15 AM
1.Tragboo / Harv_Tragboo
2.34
3.SC
4.1000+
5.experienced player
6. Gram w miare regularnie ostatnie 2 ligi, w POE suporterem byłem od bety tak naprawdę - wróciłem 2 ligi temu i gram :)
Exilesushichefnerco
Lvl 90
Gram pare godzin w tygodniu
Na lidze sc
Semi biginer
1. Pantoflowa
2. 24
3. SC
4. okolo 700h
5. experienced player
6. biegrac zabijac dropic exy all the time szukam wsparcia na SC w lidze.
1.In game name: BazingA
2.Twoj Wiek: 36
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC): Liga SC, jak wiecej czasu to pobawie sie na HC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): kilkaset
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran): cos tam ogarniam takze powiedzmy ze experienced
6.Kilka slow o sobie =] W gierki zawsze gralem, teraz zostalo juz tylko PoE, a tak w RL to: siatkówka, MTB i górki
1.Eclip7e (nick na discordzie)
2.28
3.SC
4.300
5.robiłem solo uber eldera i shapera w blight lidze, ale mam 300 godzin, więc w sumie jestem początkujący.
6.Szukam przyjaznej gildii, gdzie będzie fajna atmosfera i ludzie siedzący na discordzie. Zazwyczaj jestem competitive player, ale wiem że w PoE jestem bambikiem, więc tutaj nie mam startu do wyjadaczy. Preferuje gry pvp. ale teraz mam ochote pograć w PoE.
1.Rumianin
2.26
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) -- SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) 1500~
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) -veteran (gram od bety)
6.Kilka slow o sobie =]
Heja, sezonowy gracz lubie sobie pograć. Aktualna guild w której byłem się rozpadła i nikogo niema to szukam czegoś nowego. Posiadam discord lubię przesiadywać ;p

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info