Romanian corner

Finally am primit si eu key :D
Se pare ca suntem destul de norocosi :)

Bine ar fi sa prindem si la Diablo 3 xD
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
Mhm, primu' stadiu de Beta Diablo 3 pare cam scurt. 90 de minute de gameplay...

Arata foarte bine, in general, dar ma asteptam la mai mult content in Beta, tinand cont ca a fost in development de vreo 3-4 ani, cel putin versiunea asta. Stiu ca vor adauga, problema cu Blizzard e ca functioneaza intr-un fel ca Valve, numai ca nu dau aproximari. ;P

Astea fiind spuse, daca aveti un friend key spare pentru PoE, as primi cu bucurie. ;P
The king will kneel and let his kingdom rise.
- emb0 is the best, thanks a lot mate! -
Faceti un act de solidaritate nationala, faceti un party si castigati niste beta key-uri pt noi :P
Bump! :) Hopa sus.
Salutare, dat fiind faptul ca am dat peste aceasta comunitate de romani, in cazul in care am sa primesc vre-o invitatie, primul din acest thread o primeste, asta in cazul in care nu a facut rost de alta, daca nu urmatorul si tot asa. E ok jocul sa spun asa, m am uitat vre-o 6 zile la gameplay-ul lui stacraft42 de pe ustream, daca ai cu cine sa joci nu te plictisesti, eu am vrut sa renunt sa mai sper la beta key dar am dat de topicu asta:), bafta tuturor.
imp
Last edited by kindland2009 on Sep 25, 2011, 6:08:36 AM
salut un key in plus un invite ceva:))? route_two@yahoo.com daca poate cineva 10x.
Pff , este incredibil cati inactive players iau keys .
Da e aiurea timeru, din cate am vazut is maxim 150 online, probabil nu au servere destule momentan pt a mentine un numar mai mare de jucatori, Chris a zis ca vrea sa mentina costurile minime cat e in beta momentan, fiind un free to play nu prea are fonduri acum presupun... :)
Salutari tuturor romanilor de pe-aici.
Cui i-e mila de unu ca mine si imi da un key pls? Astept sa primesc de la creatorii jocului, dar in ritmul in care dau ei key si la randomizarea acordarii, cred ca ma prinde 2012 si nu intru si ue in el :(
Pls help me :((

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info