Romanian corner

as vrea si eu un key daca se poate :/
Haideti sa nu incepem cu d-astea :))

Ar fi bine sa facem un sistem din care putem beneficia toti, si fiecare sa primeasca un key la randul lui cand ceilalti au disponibile.
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
"
emptylica wrote:
Haideti sa nu incepem cu d-astea :))

Ar fi bine sa facem un sistem din care putem beneficia toti, si fiecare sa primeasca un key la randul lui cand ceilalti au disponibile.


vad decat un beta tester in tread-ul asta..sarim pe el?=)
┻━┻ ︵╰(°□°)╯︵ ┻━┻
Nu sarim pe el :)) tinem topicul asta in viata si sunt sigur ca vom face toti rost de key-uri... nu suntem chiar atat de multi :)

Asadar Alin, cand mai intrii pe aici sa ne spui parerea despre ideea mea cu sistemul.
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
din pacate nu este asa usor cum crezi tu,chiar daca ai devenit beta member nu primesti o invitatie moca..din pacate ele se dau la fel ca si cele de pe random timer.Nu toti userii care sunt inscrisi deja in cbt primesc invitatie..
┻━┻ ︵╰(°□°)╯︵ ┻━┻
Stiam asta. Doar ca asa avem mai multe sanse de a participa la Beta. Spre exemplu, daca este doar un singur roman in Beta, nu rezolvam prea multe... Dar daca suntem 2, 3, 5... putem participa si noi la HC Ladder event... mai multe sanse pentru membrii romani.
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
oricum cbt-ul numai dureaza asa mult..maxim 2 luni dupa aceea va intra in stagiul de open beta.Se vor imlementa chestii noi din cate am inteles vor sa schimbe si chestia cu pasivele.Oricum dupa ce se termina cbt-ul se va da wipe nu se merita sa te chinuiesti acum..
┻━┻ ︵╰(°□°)╯︵ ┻━┻
Nu e de chin... doar ca ma plictisesc la maxim!!!
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
Problema e ca sa facut asa de mare tam-tam cum frind invite pentru beta de toti cred ca sau dat foarte multe cand de fapt si astea se dau random sau nu stiu cum si doar cate 1 din cate am inteles(e posibil sa se dea mai multe?)

Oricum nu am primit pana acum nici una dar daca o sa primesc o sa dau la cineva de aici...poate sunteti adevarati fani al genului si nu doar asa sa intri 5 min si sa lasi balta un beta key pentru care altii ar face multe.

Deci nu am primit dar eu intru zilnic aici si daca primesc macar una o sa dau la unul dintre voi.
Exista posibilitatea sa primesti si mai multe, una dupa alta... Am vazut si la altii chestia asta.

Cand primesti, facem un mic event ca sa zic asa... fiecare dintre noi care am postat aici primeste un numar, sau ne inregistram noi cu un numar... spre exemplu eu sunt #1.

Apoi alin baga toate numerele pe unul din site-urile RANDOMIZER si nr care iese castiga.
Dupa aia se rezolva, cand mai primesc cei 2 avem din ce in ce mai multe sanse.
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info