Turkish Corner

Sol tepedeki karakter resmi -> stash -> orada linklemek istediğin item'a tıklarsan

[ linkItem location="Stash1" league="Onslaught" x="8" y="4"]

şeklinde bir metin ekliyor post'un içine. Gönderdiğinde forumda beliriyor item.

Misal
No longer a forum dweller, please use PM for contact purposes.
Deneme :

Teşekkür ederim çok iyi oldu bu
Last edited by Andean on Aug 19, 2013, 6:41:02 AM
6l Chest armor almak istiyorum elinde olan varsa fiyat verebilirmi Anarch League Marauder tank modunda gidiyorum resli hp li bir item lazım
Bu league seçimi neye yarıyor anlayamadım. İtemler daha farklı düşüyor sanırım. Hangisinde daha iyidir acaba nereden öğrenebilirim?
Open beta iki adet lig ile başlamıştı standart ve hardcore. birkaç ay sonra ekonomiyi yenilemek ve biraz farklı bir oyun tecrübesi yaşatmak adını anarcy ve onsauoght adında iki yeni lig açıldı. Itemlar ve lig kuralları biraz farklı ve achievement sistemi eklendi bu yeni liglere..

Bu ligler de bir ay içinde bitecek ve oyun tam sürümü ekim sonunda yayınlanacak.

Muhtemelen oyunun tam sürümü ile birlikte yeni ligler de açılacak.

Eğer yeni başlıyorsan anarcy ligini tavsiye ederim.

Başka sorun varsa lütfen mesaj atmaktan çekinme..
IGN: PERPERUS
Vaay =) Turkish Corner demek. Oyunda da beklerim beyler. ign : ThePoroplem veya ign : Erdi

Adım Cüneyt :)
@cthep
@MrsPoroplem
s.a aktif olarak oynayan varmı aranızda
Çoğunlukla aktifim oyunda başlayalı 2 3 gün oldu fakat bu yetenek ağacını karakteri nasıl yapılandıracağımı çözemedim hala tam olarak. Tecrübeli arkadaşlardan gelen her tavsiyeye bilgilendirmeye açığım.
arkadaşlar devam eden varsa yardımcı olmasını rıca edıyorum oyunu cozemedıkk hlberk@hotmail.com :) beklıyorum yardımlarınızı
oyunu yaklaşık 6 7 aydır oynuyorum..Fakat benim gibi orta zamanlı oynamış olan arkadaşlar bilicektir ki uygun bir party olmadan lvl85 aşmak şuan için imkansız.Aslında iyi loot bulmak istiyorsanız tek başınıza bir şey bulmak yine imkansız:D Mf spork buildinide denedim ancak tek başına işe yaramaz uniquelerden ve bir sürü işe yaramaz rare itemlerdan başka bir şey düşmüyor..Şuan laptobumda teknik sorunlar var o yüzden 6 kişilik party şuan benim için oynanamaz durumda..Ama 3 4 kişiyle oyun tam olarak çıktığında oynayabilirim..Varsa benim gibi genel olarak bu oyun tecrübesi olan beraber oynamak isterim en azından böyle lvl almak ve daha üst lvl yerleri daha kolay yapmak mümkün..
ing:Jamirryo

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info