Turkish Corner

arkadaşlar bu oyun değişik fazla anlayamadım haritalarda tek başıma kasılıyorum ne biliyim kimse yok pvp falan nerden yapılıyo bilmiyorum bi yardım etseniz çünkü oyun grafikleri falan çok güzel daha oynamak istiyorum şimdiden teşekkürler bide tam sürüme ne zaman geçicek bu konudada bilgilendirirseniz sevinirim..
hardcore veya onslaught liglerinde oynayan varsa pm atabilir ya da ekleyebilir
Selam beyler, 2 aydır oynuyorum 70 lvl Dual strike CI shadowum oldu. ingilizcem pek iyi değil bu item yapımıyla ilgili olayları çok anlamıyorum. orb of chance ve orb of alcemy ile de çok iyi itemler yakalanmıyor. Crafting guide olayını bilen biri varsa açıklayabilir mi?
İGN:Zimmermann
29 Haziran'da etkinlik başlıyor ama bu etkinliğe nasıl dahil oluruz bilen var mı? Katılım şartları vs. nelerdir?

http://www.pathofexile.com/seasons
Last edited by Risurp on Jun 27, 2013, 2:22:37 PM
Yeni sayılırım, ama bir kaç tüyo vermek gerekirse
orb of scouring: eşyayı beyaz yapar. soketler değişmez.
exalted orb: sarı eşyalara bir özellik daha ekler.
regal orb: çift özellikli mavi eşyalara bir özellik daha katar, sarı yapar.
chaos orb: sarı bir eşyayı tümüyle değiştirir. Soketler değişmez.
blessed orb: örneğin bir amber amuletin en tepedeki strength bonusunu yeniden düzenler. Ya da bir leather beltin life bonusunu.
85+ witch BitchWithStaff
80+ Shadow
75+ Marauder
Anarchy'de oynuyorum isteye arkadaşlar ekleyebilirler. Hiçbişey olmasa tanışmış muhabbet etmiş oluruz.
IGN: Bahceli
Last edited by Aaabii on Jul 2, 2013, 6:24:04 AM
80+ hardcoreda kimse varmı ?
"
Samanie wrote:
Yeni sayılırım, ama bir kaç tüyo vermek gerekirse
orb of scouring: eşyayı beyaz yapar. soketler değişmez.
exalted orb: sarı eşyalara bir özellik daha ekler.
regal orb: çift özellikli mavi eşyalara bir özellik daha katar, sarı yapar.
chaos orb: sarı bir eşyayı tümüyle değiştirir. Soketler değişmez.
blessed orb: örneğin bir amber amuletin en tepedeki strength bonusunu yeniden düzenler. Ya da bir leather beltin life bonusunu.

Bir iki küçük yanlış var düzelteyim.

• Orb of Scouring: Unique itemları beyaza çeviremez.
  • Regal Orb: Tek özellikli mavi eşyayı da bir özellik daha ekleyerek rare yapabilir. İki özelliğe sahip rare oluşturabilmenin tek yolu budur.
No longer a forum dweller, please use PM for contact purposes.
"
Aaabii wrote:
Anarchy'de oynuyorum isteye arkadaşlar ekleyebilirler. Hiçbişey olmasa tanışmış muhabbet etmiş oluruz.
IGN: Bahceli
Ekleyebilirsin beni kardes bu gun baslıyorum oyuna MuSaLLaTT isim
Last edited by bayloz12 on Aug 4, 2013, 12:51:57 AM
Anarchy Liğinde karakter ismi Muptezel tank gidiyorum ama hikaye :) item falan toplayabilmiş degilim dps yerlerde zaten, bunada şükür diyoruz :)

Foruma item nasıl linkleniyor bilgisi olan varmıdır ?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info