Czech and Slovak corner

Caute, hrajete este? Aku ligu planujete ked bude release ?

Ja by som rad siel do Nemesis..kto sa prida?
Prosim vas preco mi to nejde hrat stale pyta neaky kod ked som v hre a dam login ? dakujem za odpoved
"
CisTaRoboTa wrote:
Prosim vas preco mi to nejde hrat stale pyta neaky kod ked som v hre a dam login ? dakujem za odpoved



Kod? na overenie alebo skor Error-ovu hlasku? Je dost mozne ze sa mohlo vyskytnut par bugov , predpokaldam ze to napravia dnes /zajtra novym patcho. Mna napriklad niekolko krat vyhodilo z hry , co nie je nic nove kedze je release a vela ludi je online


Kazdopadne neurobime guildu ludia ?
Zdravím =)
"
wordfree wrote:
"
CisTaRoboTa wrote:
Prosim vas preco mi to nejde hrat stale pyta neaky kod ked som v hre a dam login ? dakujem za odpoved



Kod? na overenie alebo skor Error-ovu hlasku? Je dost mozne ze sa mohlo vyskytnut par bugov , predpokaldam ze to napravia dnes /zajtra novym patcho. Mna napriklad niekolko krat vyhodilo z hry , co nie je nic nove kedze je release a vela ludi je online


Kazdopadne neurobime guildu ludia ?



Já sem pro guildu, teď to jedu ze steam účtu, stačí říct ligu a du expit :D
OKa , tak teraz sa musime zhodnut na nazve =)

1) CZE/SVK
2) Czechoslovakia
3) talentmania xD

alebo dajte nejake navrhy
Last edited by wordfree on Oct 27, 2013, 8:09:49 AM
Caute, az teraz som si vsimol tuto temu. Som tu od minule roka tusim od jula, alebo augusta este z closed bety.
Najviac postav mam na standarde, ale momentalne uz hram cez steam ucet v novej non-hc lige ktora vysla pri launchi par dni dozadu.

"
wordfree wrote:
OKa , tak teraz sa musime zhodnut na nazve =)

1) CZE/SVK
2) Czechoslovakia
3) talentmania xD

alebo dajte nejake navrhy


Nemesis nehram kedze mam slabsi komp kde mi hra obcas trha + ten desynch, nie dakujem :-)
Ak bude nejaka liga alebo clan ci ako sa to tu vola, radi sa pridame s kamosmi.
Pripomienku mam len taku, ze silou mocou sa nas tag nemusi volat CZ SK aby vsetci vedeli z akej sme krajiny. Posobi to na mna lacno, mam rad skor nazvy hlbsieho vyznamu ako Tempest, Fortune Seekers a podobne. To boli iba priklady.

Last edited by MegaTen_IV on Oct 27, 2013, 9:01:57 AM
"

Nemesis nehram kedze mam slabsi komp kde mi hra obcas trha + ten desynch, nie dakujem :-)
Ak bude nejaka liga alebo clan ci ako sa to tu vola, radi sa pridame s kamosmi.
Pripomienku mam len taku, ze silou mocou sa nas tag nemusi volat CZ SK aby vsetci vedeli z akej sme krajiny. Posobi to na mna lacno, mam rad skor nazvy hlbsieho vyznamu ako Tempest, Fortune Seekers a podobne. To boli iba priklady.


Mne je v podstate jedno ake meno, skratky statov som nahodil preto aby ludia od nas co nechodia na forum vedeli ze taka guilda je a napisu v hre keby chceli sa pridat. Neapelujem samozrejme nato = ). Popravde neviem este ako to vyzera ked si budeme whisprovat/pisat atd ..ci sa iba tag ukaze alebo cele meno guildy ..

takze moje prvy navrh : Smashing Brothers [CZ/SVK] =D
Zdravím! pokud by si měl zájem chodit s námi guildovní akce jako mapy,pvp tak nám dej vědět nebo třeba si pokecat v chatu ;) máme bednu několik volných slotu super kolektiv a dost aktivních hráču je nás 30 a hledáme další hráče ale je tu pár drobností které je potřeba splnit

1.Být aktivní alespon par krát do týdne
2.Nepoužívat hacky,boty apod.. sracky - jestli to zjistí někdo od nás z vedení okamžitý kick chceme mít far play guildu ;)
3.65+ level

Kdyby někdo měl zájem o CZ/SK Guildu ingame nick: - RimtechosCZ
popřípadě leadera - Cactus_CZ
Hrajeme na Standartu

Těšíme se na příchozí hráče a doufám že se vám u nás bude líbit Rimtech ;)
Cafte, neplanujete niekto novu 4mesacnu HC ligu ?
▄█▀█▀█

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info