Czech and Slovak corner

Prosím dáte mi ten klíč?Čekám už přes 3 měsíce :-( kdyžtak pošlete na e-mail Grangik123@seznam.cz Díky předem! :-)
To máš ještě dobrý,... já čekám na klíč už skoro rok a půl,....

Jinak zdravim CZ/SK komunitu,...
CZ/SK Fansite: http://pathofexile.4fan.cz/
"
Asura23 wrote:
To máš ještě dobrý,... já čekám na klíč už skoro rok a půl,....

Jinak zdravim CZ/SK komunitu,...
Heh... maj to blbý já si myslím že se většina z nás klíče nedočká, ale dostname se až do open bety :-)
Ahoj kluciii :)

Da se tu od nekoho z vas sehnat friend invite?

me taky prosim =)
Zdravím CZ/SK komunitu :-)
takže konečně tu máme pevné vydání Diabla a za ním půjde velmi rychle TorchLight2 a pravděpodobně open beta PoE...

Takže co si vyberete?
Diablo 3 ?
+ dělá ho Blizzard
+ excelentní hratelnost (Blizz zaručena)
+ sympatický příběh
+ znovuhratelnost na jakou jsme u Diabla zvyklí
- atmosféra (co se mne týče samozřejmě)
TorchLight 2 ?
+ komická grafika
+ vývojáři se 100% soustředí na hratelnost
+ klikací šílenost
- mohl by se brát alespon trochu vážně
Path of Exile ?
+ grafika neohromí, ale ani neurazí
+ atmosférá kterou podtrhává perfektní hudba s lehce strašidelnými zvuky
+ BRUTUS
- F2P model

Hm ? :-)
Last edited by Ryon on Mar 21, 2012, 5:12:05 AM
Caute..fajn ze je tu s kym kecnut v nasom jazyku:)

Co sa tyka beta key..drzim vsetkym palce..je to o stasti, alebo ze by vam niekto poslal volny kluc..co viem..dost ludi tu ma viacero emailov zaregistrovanych..ale skor si myslim ze D3 si zahrajeme nez sa dockame beta key..mozno sa mylim:)

T2..som zvedavy..jednotka nebola zla..ale nieco tej hre chyba..spravili z toho len dalsiu klikacku/sekacku..ale ze by ma ta hra vtiahla do diania..to nie..asi po dni som to prestal hrat..co viem o D3, co ju kamos hra/betu...je to kvalitka,dobra balancia..a mnoho dalsieho,ale naj bude aby si kazdy spravil sam prehlad o hre ked si ju zahra.


Co sa tyka PoE..oplati sa cakat na kluc? nie je to len sekacka bez deja..bez nejakeho nutkania sa dostat dalej..atd atd??:)

Zdravím všechny v komunitě

@ryon

Ne úplně všechny tvoje argumenty jsou validní.

1. Z grafického hlediska jsou D3, Torchlight 2, i PoE velice podobné. Hlavní rozdíl v jejich vzhledu pochází z jiného art stylu který každá z nich používá.

2. Na Diablu 3 nepracuje stejný tým jako pracoval na původních diablech protože ten se rozpadl a část z něj založila studio Runic Games (torchlight). Proto se nemůžeme spoléhat na to že hra bude určité kvality. Navíc Blizzardu se nedá věřit stačí se podívat kolik features naslibovali pro každej expansion WoW které potom při vydání chyběly a nikdy se potom neobjevily.

Cafko...co sa tyka tej grafickej stranky/D-T/ moze byt pravda, ale mna ako hraca T1 nevtiahlo do hry, ze by som ho chcel dohrat..zato D2 som hral x-krat..

A ohladom D3, ako som pisal v predoslom odstavci, ludia co maju moznost hrat betu vravia ze je to dobre, takze to nie je nejaky moj vymysel a ani domnienka, ale v konecnom dosledku kolko ludi, tolko chuti, nech si to kazdy vyskusa a spravi si sam nazor

a ohladom wow...o to sa nezaujimam, takze co tam slubovali je mi jedno kedze to nehravam



Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info