Romanian corner

Mda , nici acum nu am primit un beta key , CATI oameni sa fie inscrisi daca nici acum nu am primit ........
Si tu esti membru vechi... sunt aprox 100.000 de conturi (cel putin erau acum cateva zile). Trebuie sa avem rabdare, ca acum sunt vreo 4-5 romani care au key, si cand o sa primeasca ei sigur primim si noi.
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
"
emptylica wrote:
Si tu esti membru vechi... sunt aprox 100.000 de conturi (cel putin erau acum cateva zile). Trebuie sa avem rabdare, ca acum sunt vreo 4-5 romani care au key, si cand o sa primeasca ei sigur primim si noi.


au trecut de 100k
si cu oameni care-si fac 24 de conturi... cam greu sa mai iei beta key de la timer
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/6981/page/1
Ce retardati... eu macar am 2 mari si late (s-a inregistrat si un prieten de-al meu si a zis ca nu mai joaca daca primeste, dar ma anunta ca sa joc eu).
From all the things I lost
I miss my mind the most !

[EU Player]
FRATE :D e misto jocu chiar vreau juca :| asta e nam ce face tre sa astept...sper doar ca noi sa incepem sa luam mai multe beta keys Succes la cautat prin forumuri keys :D eu fac asta am gasit cateva dar folosite :|
Salut
fratilor am si eu o intrebare:caraterele din beta o sa se pastreze si in jocul final,cu toata experienta pe care ai facut o si cu toate itemele?sau o sa se strearga tot?
bine inteles







ca nu.Caracterele vor fi sterse odata ce jocul va si lansat oficial..pe scurt o freci aiurea acum=)
┻━┻ ︵╰(°□°)╯︵ ┻━┻
"
Alustor wrote:
fratilor am si eu o intrebare:caraterele din beta o sa se pastreze si in jocul final,cu toata experienta pe care ai facut o si cu toate itemele?sau o sa se strearga tot?


da.. se sterg cand se lanseaza jocul final.
si cred ca si cele din closed beta, se vor sterge in open beta
Last edited by happyfrog on Sep 10, 2011, 8:54:41 AM
Majoritatea companiilor sterg caracterele doar cand fac tranzitia din CB in OB, apoi din OB in release le pastreaza, ramane de vazut cum vor proceda cei de la GGG.
Last edited by Snipe93 on Sep 10, 2011, 9:10:01 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info