Polish Community

"
Ryuuzaki wrote:
Uzależniłem się od tej maszyny losującej na głównej stronie.

Co 25 minut Ryuuzaki roni łzę...


spojrz na to z pozytywnej strony - lezka do lezki i za jakis czas bedziesz mogl zalozyc prywatna mini kopalnie soli - tylko pamietaj o odparowaniu wody i nawilzaniu zloza :D
======================
win7x64 ultimate
ati radeon 6850 latest drivers
AMD FX-6100
GA-970A-UD3
8 Gb ddr3 Patriot
======================
http://www.pathofexile.com/faq/
w path of exile podoba mi sie jeszcze motyw z buteleczkami zycia :D za uderzenie w potowrka poziom w buteleczce sie powieksza :D to jest fajne :D
FF 7 była na Playstation 1 i na 99 % chyba też na Pecety
Z każdą koleją godziną gra podoba mi się coraz bardziej :) Fajna jest ta integracja postaci z kontem na forum, ogólnie widzę tutaj ogromny potencjał przy tej produkcji.

Podoba mi się różnorodność itemków :) Ot na przykład przed chwilą na dobry początek dropnęły mi takie buciki:

Unavailable
Last edited by veronek on Sep 24, 2011, 6:14:43 AM
Some items in this post are currently unavailable.
Witam wszystkich ;-)

jestem świeży w temacie ale gierka wygląda fajnie.. powiedzcie mi proszę jak można się dostać do BETY?

dawno nie patrzyłem na rpg... posiedziałem na DIII forum i widzę, że beta kuleje.. wchodzę na YT a tutaj filmik z bardzo przyjemniej gry ;-)

Pozdrawiam
@Saimek
Po prostu czekaj na klucz lub bierz udział w konkurach
witam wszystkich i łącze się w cierpieniu czekając na szczęśliwy los / dobroć innych beta testerów :)
pozdrawiam.
i got my beta key from Icoblablubb - vielen danke !!!

the first (and only?) 6 linked blue sox on magic armor in beta :P
Witam

A gdzie te konkursy są dostępne?

ktoś coś pisał o jakiś łezkach ale nic nie widzę :D
Nikt nie zauważa mojego łkania, lolz :P
"
cinek0000 wrote:
Nom niestety jestem tym pseudo "Veteranem" i guzik... Czekam na bete od stycznia... I jakoś nie mam jeszcze klucza...
Nie ma już veteran timera więc bycie "weteranem" nic już nie daje. W ostatnim czasie, również dochodzi masa nowych użytkowników, więc wcale nie będzie tak łatwo o klucz.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info