Polish Community

Nawet nie chce mi się jeść, bo czekam na klucz.

"Nie śpię, bo pilnuję licznika"
od kiedy jest juz CBT?? orientujesz sie/?
Nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że od sierpnia.

Na stronie głównej masz napisane:

"
We're pleased to announce that the Closed Beta will begin on August 10th


"
Mamy zaszczyt ogłosić fakt, że Zamknięta Beta rozpocznie się 10 Sierpnia


Takie tłumaczenie na szybko.
dobra to nic ;d wystarczy tylko teraz siedziec i czekac ;d
Wypłakałem już morze łez, a dopiero drugi dzień czekam.

Operator maszyny losującej nie ma litości, przeważnie wybiera nieaktywnych użytkowników. Na pewno robi to specjalnie, na złość. Jest chamski i nikt go nie lubi.
Z tego co oglądałem na youtube filmiki z tej gry to jest kopia Diablo 1 i 2 a te drzewo skilli jest skopiowane z Final Fantasy X tylko że tam było jeszcze większe, ale jak kopiować to od najlepszych produkcji, co do klucza to teraz chyba dostają po mojej obserwacji bardziej osoby co już kilkanaście miesięcy czekają :D ale gra zapowiada się ciekawie
nie gralem w zadnego finala niestety ;p kiedys w VII ale to juz dawno bylo ;d ale ciekawi mnie to drzewko strasznie ;d
"
Ryuuzaki wrote:
Wypłakałem już morze łez, a dopiero drugi dzień czekam.

Operator maszyny losującej nie ma litości, przeważnie wybiera nieaktywnych użytkowników. Na pewno robi to specjalnie, na złość. Jest chamski i nikt go nie lubi.


a co ja mam powiedziec
@vrizz89
To zagraj :D FFX to jedna z lepszych części tyle że tylko na Playstation 2,ale to jest gra turowa
problem ze nie ma playa :p ale pomyslimy :D jak polecasz to rzeba jakos sobie zalatwic ;d ale 7 tyko byla na pc nie?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info